ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
Έξαλλη η ΑΕΛ με Στυλιάρα: «Τι χειρουργείο είναι αυτό Θεέ μου;» (photo)Η ΠΑΕ ΑΕΛ εξέδωσε ανακοίνωση κατά την διάρκεια της αναμέτρησης με τον Παναθηναϊκό.Απίστευτη σύρραξη και 10 κόκκινες κάρτες στο Βιτόρια - ΜπαΐαΜία σύρραξη που διήρκεσε περίπου 8 λεπτά σε αγώνα της Βραζιλίας οδήγησε σε ισάριθμες κόκκινες κάρτες και στη συνέχεια σε ακόμα δύο αποβολές, με συνέπεια τη διακοπή του.Πρώην παίκτης του Άρη και της Καλλονής συνελήφθη για στημέναΟ πρώην παίκτης του Άρη και της Καλλονής, Γιόναν Γκαρθία, συνελήφθη τη Δευτέρα (19/2) ως εκ των "εγκεφάλων" κυκλώματος στημένων ματς στην τρίτη κατηγορία Ισπανίας.Φάσεις και γκολ από τους αγώνες της 17ης αγωνιστικής της Football LeagueΦάσεις και γκολ από αγώνες της 17ης αγωνιστικής της Football League.ΠΑΕ Καραϊσκάκης Άρτας-Απόλλων Λάρισας 2-0 (Συνέντευξη Τύπου/video)Η Συνέντευξη Τύπου μετά το τέλος του αγώνα της ΠΑΕ Καραϊσκάκης Άρτας με τον Απόλλωνα Λάρισας.
  • Έξαλλη η ΑΕΛ με Στυλιάρα: «Τι χειρουργείο είναι αυτό Θεέ μου;» (photo)Η ΠΑΕ ΑΕΛ εξέδωσε ανακοίνωση κατά την διάρκεια της αναμέτρησης με τον Παναθηναϊκό.
  • Απίστευτη σύρραξη και 10 κόκκινες κάρτες στο Βιτόρια - ΜπαΐαΜία σύρραξη που διήρκεσε περίπου 8 λεπτά σε αγώνα της Βραζιλίας οδήγησε σε ισάριθμες κόκκινες κάρτες και στη συνέχεια σε ακόμα δύο αποβολές, με συνέπεια τη διακοπή του.
  • Πρώην παίκτης του Άρη και της Καλλονής συνελήφθη για στημέναΟ πρώην παίκτης του Άρη και της Καλλονής, Γιόναν Γκαρθία, συνελήφθη τη Δευτέρα (19/2) ως εκ των "εγκεφάλων" κυκλώματος στημένων ματς στην τρίτη κατηγορία Ισπανίας.
  • Φάσεις και γκολ από τους αγώνες της 17ης αγωνιστικής της Football LeagueΦάσεις και γκολ από αγώνες της 17ης αγωνιστικής της Football League.
  • ΠΑΕ Καραϊσκάκης Άρτας-Απόλλων Λάρισας 2-0 (Συνέντευξη Τύπου/video)Η Συνέντευξη Τύπου μετά το τέλος του αγώνα της ΠΑΕ Καραϊσκάκης Άρτας με τον Απόλλωνα Λάρισας.
  • ΑΕΛ - Παναθηναϊκός 0-1Ο Παναθηναϊκός με γκολ του Λουντ από το πρώτο ημίχρονο νίκησε 1-0 την ΑΕΛ στη Λάρισα, στην πρώτη εκτός έδρας νίκη της σεζόν.
  • g.s.artavolley:Για τρίτη συνεχόμενη χρονιά οι Κορασίδες προκριθήκανε στο final-four της Ε.Σ.ΠΕ.Δ.Ε., γράφοντας ιστορία. Η συνέπεια και η συνέχεια στην 4άδα δείχνει ότι τίποτα δεν είναι τυχαίο, δεν είμαστε «κομήτης» κερδίζοντας τον σεβασμό και την αναγνώριση όλων.
  • Ολυμπιακός-Πανιώνιος 1-0: Επέστρεψε με Οφόε και ένα τσουβάλι χαμένες ευκαιρίεςΟ Ολυμπιακός επέστρεψε στις νίκες (1-0) με τον Πανιώνιο με γκολ του Οφόε - Πολλές χαμένες ευκαιρίες για τους «ερυθρόλευκους», έπιασε τα άπιαστα ο Κότνικ.

Θα σας κόψει την ανάσα! Η πιο τρελή κατάβαση βουνού με ποδήλατο (video)