• Αρμάνι Μιλάνο-Παναθηναϊκός 83-95Ο Παναθηναϊκός πήρε νίκη (95-83) και διαφορά κόντρα στην Αρμάνι Μιλάνο, με τον Νικ Καλάθη να κάνει φοβερό παιχνίδι
  • Άρης: Προπόνηση χωρίς προβλήματαΔιήμερο ρεπό Κυριακή-Δευτέρα για τους «κίτρινους».
  • ΑΕΚ: Για το 3 στα 3 στο ΟΑΚΑ (photo)Εισιτήρια για τα τρία επόμενα εντός έδρας ματς κυκλοφορεί η ΑΕΚ.
  • Αυτός είναι ο Ιντρίσα που δοκίμασε ο Παναθηναϊκός Στο φιλικό του Παναθηναϊκού με την Κ21 του Μαυροβουνίου, οι «πράσινοι» δοκίμασαν τον Ιντρίσα Σαμπού.
  • ΠΑΟΚ: Αποθεώνουν Σβιντέρσκι οι ΙταλοίΧαρακτηρίζουν τον άσο του ΠΑΟΚ ως τον νέο Πιάτεκ.
  • Ολοταχώς για μπαράζ στη Γ’ Εθνική!Από το περιβάλλον του Υφυπουργού ΑΘλητισμού έχει διαρρεύσει ότι δεν πρόκειται να συμβεί κάτι άλλο πέραν των όσων προβλέπει η προκήρυξη η οποία αναφέρει ρητά ότι οι δευτεραθλητές θα δώσουν παιχνίδια μπαράζ.
  • Εθνική Ελπίδων: Φιλική ήττα από τη ΣλοβακίαΗ Εθνική Ελπίδων ηττήθηκε με 4-3 στη Ζίλινα.
  • Το πλήρες πρόγραμμα της 25ης αγωνιστικής της Football LeagueΗ Football League ανακοίνωσε την Παρασκευή (22/03) το πλήρες πρόγραμμα της 25ης αγωνιστικής οι αγώνες της οποίας - πλην των τηλεοπτικών - θα ξεκινήσουν στις 16:00

 

 

 

 

 

Τζοβάρας στο ΠΑΟΚ-Πανιώνιος, Κουμπαράκης στο Πλατανιάς-ΑΕΚ

από vagelis kond
Τζοβάρας στο ΠΑΟΚ-Πανιώνιος, Κουμπαράκης στο Πλατανιάς-ΑΕΚ

Ο Γιώργος Τζοβάρας θα διευθύνει την αναμέτρηση του ΠΑΟΚ με τον Πανιώνιο στην Τούμπα, ενώ ο Στέφανος Κουμπαράκης θα είναι διαιτητής στον αγώνα της ΑΕΚ με τον Πλατανιά στην Κρήτη.

Αναλυτικά όλοι οι ορισμοί της 27ης αγωνιστικής:

Σάββατο 14 Απριλίου

15:00 Λαμία-Απόλλων Σμύρνης
Διαιτητής: Πραξιτέλης Ζαχαριάδης (Μακεδονίας)
Α’ βοηθός: Πέτρος Πάτρας (Μακεδονίας)
Β’ βοηθός: Αϊχάν Χούσκογλου (Θράκης)
4ος: Αθανάσιος Τζήλος

17:15 Λεβαδειακός-Αστέρας Τρίπολης
Διαιτητής: Αλέξανδρος Τσαμούρης (Πειραιά)
Α’ βοηθός: Χρήστος Ακρίβος (Αθηνών)
Β’ βοηθός: Δημήτρης Σαμοΐλης (Αθηνών)
4ος: Ιωάννης Μπλούνας (Φθιώτιδας)

19:30 ΠΑΟΚ-Πανιώνιος
Διαιτητής: Γεώργιος Τζοβάρας (Φθιώτιδας)
Α’ βοηθός: Ιωάννης Καραγκιζόπουλος (Ημαθίας)
Β’ βοηθός: Αντώνιος Δίπλαρης (Καρδίτσας)
4ος: Βασίλειος Φωτιάς (Πέλλας)

 

Κυριακή 15 Απριλίου

15:00 ΑΕΛ-Παναιτωλικός
Διαιτητής: Εμμανουήλ Σκουλάς (Θεσσαλίας)
Α’ βοηθός: Ράιχαρντ Μπούξμπαουμ (Ανατολικής Αττικής)
Β’ βοηθός: Κωνσταντίνος Νικολαΐδης (Μακεδονίας)
4ος: Αθανάσιος Σέζος (Κιλκίς)

17:15 Ξάνθη-ΠΑΣ Γιάννινα
Διαιτητής: Ιωάννης Νεοφυτιάδης (Κορινθίας)
Α’ βοηθός: Μιχαήλ Καρσιώτης (Κορινθίας)
Β’ βοηθός: Γεώργιος Χατζηνάκος (Δράμας)
4ος: Φώτιος Φωτιάδης (Καστοριάς)

17:15 Παναθηναϊκός-Ατρόμητος
Διαιτητής: Αλέξανδρος Κατσικογιάννης (Ηπείρου)
Α’ βοηθός: Δημήτρης Τάτσης (Ηπείρου)
Β’ βοηθός: Χρήστος Μπαλτάς (Αχαΐας)
4ος: Αριστείδης Βάτσιος (Δυτικής Αττικής)

19:30 Πλατανιάς-ΑΕΚ
Διαιτητής: Στέφανος Κουμπαράκης (Θράκης)
Α’ βοηθός: Μιχαήλ Δημόπουλος (Δυτικής Αττικής)
Β’ βοηθός: Παντελής Σπυρόπουλος (Ανατολικής Αττικής)
4ος: Γεώργιος Φουκάκης (Ηρακλείου)

Δευτέρα 16 Απριλίου

19:30 Ολυμπιακός-Κέρκυρα
Διαιτητής: Αριστοτέλης Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας)
Α’ βοηθός: Κωνσταντίνος Κωνστάντιος (Εύβοιας)
Β’ βοηθός: Αντώνιος Σινιοράκης (Χανίων)
4ος: Γεώργιος Λάμπρου (Εύβοιας)