ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
Ανανέωσε στο Αιγάλεω ο ΜαγκάκηςΤη φανέλα του Αιγάλεω θα φορά και την επόμενη σεζόν ο Γιώργος Μαγκάκης.Παραιτήθηκε η πρόεδρος του Σουλίου Παραμυθιάς Έρρικα ΝτούμαMε επιστολή που έστειλε στο Δ.Σ. η Έρρικα Ντούμα υπέβαλε την παραίτηση της απο το αξίωμα του προέδρου για προσωπικούς λόγους όπως αναφέρει η ίδια, ενώ ευχαριστεί όλα τα μέλη του Δ.Σ. για την συμπαράστασή και την προσφορά τους. Καμαρά: «Να βοηθήσουμε τους πρόσφυγες να ενσωματωθούν στην κοινωνία»Ο επιθετικός του Παναιτωλικού, Αλχασάν Καμαρά μίλησε στην ιστοσελίδα του ΠΣΑΠ για την ανάγκη να βοηθήσουν όλοι στην ενσωμάτωση και τη φροντίδα των προσφύγων, επικαλούμενος τις προσωπικές του εμπειρίες.«Κλείδωσε» για Σλούκα: Η απόφαση για το μέλλον τουΟ Κώστας Σλούκας αποφάσισε για την επόμενη μέρα της καριέρας του.Ο Δήμος Αρταίων βράβευσε τον μαθητή-πρωταθλητή Ντίνο ΜιλιοΠρωταθλητής στα 100 μέτρα στο πρόσφατο Σχολικό πρωτάθλημα Ελλάδος –Κύπρου αναδείχθηκε ο μαθητής του 2ου ΓΕΛ Άρτας Ντίνος Μιλιος. Τον αθλητή συνάντησε ο Δήμαρχος Αρταίων Χρήστος Τσιρογιάννης και τον βράβευσε για την επίδοσή του.
  • Ανανέωσε στο Αιγάλεω ο ΜαγκάκηςΤη φανέλα του Αιγάλεω θα φορά και την επόμενη σεζόν ο Γιώργος Μαγκάκης.
  • Παραιτήθηκε η πρόεδρος του Σουλίου Παραμυθιάς Έρρικα ΝτούμαMε επιστολή που έστειλε στο Δ.Σ. η Έρρικα Ντούμα υπέβαλε την παραίτηση της απο το αξίωμα του προέδρου για προσωπικούς λόγους όπως αναφέρει η ίδια, ενώ ευχαριστεί όλα τα μέλη του Δ.Σ. για την συμπαράστασή και την προσφορά τους.
  • Καμαρά: «Να βοηθήσουμε τους πρόσφυγες να ενσωματωθούν στην κοινωνία»Ο επιθετικός του Παναιτωλικού, Αλχασάν Καμαρά μίλησε στην ιστοσελίδα του ΠΣΑΠ για την ανάγκη να βοηθήσουν όλοι στην ενσωμάτωση και τη φροντίδα των προσφύγων, επικαλούμενος τις προσωπικές του εμπειρίες.
  • «Κλείδωσε» για Σλούκα: Η απόφαση για το μέλλον τουΟ Κώστας Σλούκας αποφάσισε για την επόμενη μέρα της καριέρας του.
  • Ο Δήμος Αρταίων βράβευσε τον μαθητή-πρωταθλητή Ντίνο ΜιλιοΠρωταθλητής στα 100 μέτρα στο πρόσφατο Σχολικό πρωτάθλημα Ελλάδος –Κύπρου αναδείχθηκε ο μαθητής του 2ου ΓΕΛ Άρτας Ντίνος Μιλιος. Τον αθλητή συνάντησε ο Δήμαρχος Αρταίων Χρήστος Τσιρογιάννης και τον βράβευσε για την επίδοσή του.
  • Υπόθεση Σάλα: Συνελήφθη 64χρονος άνδρας ως ύποπτος για ανθρωποκτονίαΣτη σύλληψη ενός 64χρονου με την κατηγορία της ανθρωποκτονίας που σχετίζεται με το θάνατο του Εμιλιάνο Σάλα προχώρησε η Αστυνομία.
  • Μπαράζ ανακοινώσεων από ΒόλοΟ Ν.Π.Σ Βόλου μετά τον Φεράρι ανακοίνωσε την απόκτηση των Σαρμιέντο και Ρούμπεν Ζοάο.
  • Στέφανος Τσιτσιπάς: Ανατροπή και πρόκριση στους «8» του Fever Tree ChampionshipsΟ Στέφανος Τσιτσιπάς έκανε μια απίστευτη κατάθεση ψυχής και νίκησε 2-1 σετ τον Ζερεμί Σαρντί και προκρίθηκε στα προημιτελικά της διοργάνωσης!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Super League: Οι ημερομηνίες και ώρες των ντέρμπι

από maria giannakou
Super League: Οι ημερομηνίες και ώρες των ντέρμπι

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα της Super League μέχρι το τέλος της σεζόν.

Αναλυτικό πρόγραμμα (21η-30ή αγωνιστική) για το Πρωτάθλημα Super League Σουρωτή 2018-19.

Πρόγραμμα 21ης Αγωνιστικής      

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ  ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΑΡΟΧΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 16/02/2019 19:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Ο.Α.Κ.Α. ΕΡΤ
ΣΑΒΒΑΤΟ 16/02/2019 19:30 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" NOVA
 
ΚΥΡΙΑΚΗ 17/02/2019 15:00 Α.Ε.Λ. - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ AEL FC ARENA NOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 17/02/2019 17:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ NOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 17/02/2019 18:00 ΑΡΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΓΗΠΕΔΟ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 17/02/2019 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Κ. ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" NOVA
 
ΔΕΥΤΕΡΑ 18/02/2019 19:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - Π.Α.Ο.Κ. "Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ" ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ ΕΡΤ
ΔΕΥΤΕΡΑ 18/02/2019 19:30 Ο.Φ.Η. - ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ NOVA

Πρόγραμμα 22ης Αγωνιστικής
         
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ  ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΑΡΟΧΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 23/02/2019 16:00 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΞΑΝΘΗ ARENA ΕΡΤ
ΣΑΒΒΑΤΟ 23/02/2019 17:15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΗΠΕΔΟ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΤΡΩΝΗΣ" NOVA
ΣΑΒΒΑΤΟ 23/02/2019 19:30 Α.Ε.Κ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ Ο.Α.Κ.Α. NOVA
 
ΚΥΡΙΑΚΗ 24/02/2019 15:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. NOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 24/02/2019 19:00 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ - Α.Ε.Λ. Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 24/02/2019 19:30 Π.Α.Ο.Κ. - ΑΡΗΣ ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ NOVA
 
ΔΕΥΤΕΡΑ 25/02/2019 17:15 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Ο.Φ.Η. ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" NOVA
ΔΕΥΤΕΡΑ 25/02/2019 19:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ ΕΡΤ

Πρόγραμμα 23ης Αγωνιστικής
         
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ  ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΑΡΟΧΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 02/03/2019 17:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ NOVA
ΣΑΒΒΑΤΟ 02/03/2019 19:00 ΑΡΗΣ - Α.Ε.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ ΕΡΤ
ΣΑΒΒΑΤΟ 02/03/2019 19:30 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" NOVA
 
ΚΥΡΙΑΚΗ 03/03/2019 15:00 Ο.Φ.Η. - Α.Ε.Λ.  ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ NOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 03/03/2019 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ "Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ" ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 03/03/2019 19:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ. Ο.Α.Κ.Α. ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 03/03/2019 19:30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" NOVA
 
ΔΕΥΤΕΡΑ 04/03/2019 19:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΕΡΤ

Πρόγραμμα 24ης Αγωνιστικής
         
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ  ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΑΡΟΧΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 09/03/2019 16:00 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΞΑΝΘΗ ARENA ΕΡΤ
ΣΑΒΒΑΤΟ 09/03/2019 17:15 Α.Ε.Λ. - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ AEL FC ARENA NOVA
ΣΑΒΒΑΤΟ 09/03/2019 19:30 Α.Ε.Κ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Ο.Α.Κ.Α. NOVA
 
ΚΥΡΙΑΚΗ 10/03/2019 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - Ο.Φ.Η.  "Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ" ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 10/03/2019 17:15 Π.Α.Ο.Κ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ NOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 10/03/2019 19:00 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 10/03/2019 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ * ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" NOVA
 
ΔΕΥΤΕΡΑ 11/03/2019 19:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ ΕΡΤ
* ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Σε περίπτωση που η ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ προκριθεί στην επόμενη φάση του EUROPA LEAGUE (φάση των 16), ο αγώνας ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ενδέχεται να διεξαχθεί τη Δευτέρα 11.03.2019, με παράλληλη κάλυψη των τηλεοπτικών ζωνών της Κυριακής 10.03.2019.

Πρόγραμμα 25ης Αγωνιστικής         

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ  ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΑΡΟΧΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 16/03/2019 17:15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΓΗΠΕΔΟ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" NOVA
ΣΑΒΒΑΤΟ 16/03/2019 19:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ ΕΡΤ
ΣΑΒΒΑΤΟ 16/03/2019 19:30 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ε.Λ. ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" NOVA
 
ΚΥΡΙΑΚΗ 17/03/2019 15:00 Ο.Φ.Η. - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ NOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 17/03/2019 16:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - Α.Ε.Κ.  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 17/03/2019 19:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ο.Α.Κ.Α. ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 17/03/2019 19:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. NOVA
 
ΔΕΥΤΕΡΑ 18/03/2019 19:00 ΑΡΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ ΕΡΤ

Πρόγραμμα 26ης Αγωνιστικής
         
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ  ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΑΡΟΧΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 30/03/2019 17:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ NOVA
ΣΑΒΒΑΤΟ 30/03/2019 19:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ "Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ" ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ ΕΡΤ
ΣΑΒΒΑΤΟ 30/03/2019 19:30 Α.Ε.Λ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ AEL FC ARENA NOVA
 
ΚΥΡΙΑΚΗ 31/03/2019 16:00 ΑΡΗΣ - Ο.Φ.Η. ΓΗΠΕΔΟ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 31/03/2019 17:15 Α.Ε.Κ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ  Ο.Α.Κ.Α. NOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 31/03/2019 19:00 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - Π.Α.Ο.Κ.  ΞΑΝΘΗ ARENA ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 31/03/2019 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" NOVA
 
ΔΕΥΤΕΡΑ 01/04/2019 19:00 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ ΕΡΤ

Πρόγραμμα 27ης Αγωνιστικής
         
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ  ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΑΡΟΧΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 06/04/2019 17:15 Ο.Φ.Η. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ NOVA
ΣΑΒΒΑΤΟ 06/04/2019 19:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΗΣ Ο.Α.Κ.Α. ΕΡΤ
ΣΑΒΒΑΤΟ 06/04/2019 19:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Ε.Λ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. NOVA
 
ΚΥΡΙΑΚΗ 07/04/2019 16:00 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - Α.Ε.Κ. ΞΑΝΘΗ ARENA ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 07/04/2019 17:15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" NOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 07/04/2019 19:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 07/04/2019 19:30 Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ NOVA
 
ΔΕΥΤΕΡΑ 08/04/2019 19:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΕΡΤ

Πρόγραμμα 28ης Αγωνιστικής
         
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ  ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΑΡΟΧΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 14/04/2019 19:00 Α.Ε.Λ. - Π.Α.Ο.Κ. AEL FC ARENA NOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 14/04/2019 19:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ  "Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ" ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 14/04/2019 19:00 ΑΡΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 14/04/2019 19:00 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ - Α.Ε.Κ.  Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 14/04/2019 19:00 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ NOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 14/04/2019 19:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" NOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 14/04/2019 19:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Ο.Φ.Η. Ο.Α.Κ.Α. ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 14/04/2019 19:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" NOVA

Πρόγραμμα 29ης Αγωνιστικής
         
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ  ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΑΡΟΧΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 21/04/2019 19:00 Α.Ε.Κ. - Α.Ε.Λ.  Ο.Α.Κ.Α. NOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 21/04/2019 19:00 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΞΑΝΘΗ ARENA ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 21/04/2019 19:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 21/04/2019 19:00 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 21/04/2019 19:00 Ο.Φ.Η. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ  ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ NOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 21/04/2019 19:00 Π.Α.Ο.Κ. - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ NOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 21/04/2019 19:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ  ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 21/04/2019 19:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. NOVA

Πρόγραμμα 30ης Αγωνιστικής
         
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ  ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΑΡΟΧΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 05/05/2019 19:00 Α.Ε.Λ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ AEL FC ARENA NOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 05/05/2019 19:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ "Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ" ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 05/05/2019 19:00 ΑΡΗΣ - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΓΗΠΕΔΟ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 05/05/2019 19:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" NOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 05/05/2019 19:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - Ο.Φ.Η. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 05/05/2019 19:00 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Κ.  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ NOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 05/05/2019 19:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Ο.Α.Κ.Α. ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 05/05/2019 19:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Ο.Κ. ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" NOVA

πηγή: gazzetta.gr