• Δοκιμαστικά για την ομάδα Κ19 (Νέων)Η ΠΑΕ Καραϊσκάκης Άρτας ανακοινώνει ότι στο πλαίσιο της στελέχωσης της ομάδας Κ19 (Νέων), θα πραγματοποιήσει δοκιμαστικά για παιδιά γεννηθέντα τα έτη 1999, 2000, 2001 και 2002.
  • Ολυμπιακός – Χίμκι 71-57Ο Ολυμπιακός με μεγάλο «όπλο» του την άμυνα έφτασε άνετα (71-57) στην επικράτηση επί της Χίμκι στο ΣΕΦ.
  • Ολυμπιακός: Επιμένει για Ομάρ η ΣέλτικΟι Σκωτσέζοι θέλουν να αποκτήσουν τον Νορβηγό δεξιό μπακ των «ερυθρολεύκων».
  • Πήρε και Ευαγγέλου ο Ναυπακτιακός ΑστέραςΟ νέος Παίκτης του Ναυπακτιακού είναι ο Ηλίας Ευαγγέλου ο οποίος αγωνίζεται στην θέση της άμυνας.
  • NBA: «Διπλός» Γιάννης στο σημερινό Top-10 (video)Απίθανα πράγματα από τον Γιάννη Αντετοκούνμπο, που βρίσκεται με δυο φάσεις στο σημερινό Top-10!
  • Στον ΠΑΟΚ και επίσημα ο ΜίσιτςΠαίκτης του ΠΑΟΚ είναι και επίσημα ο Γιόζιπ Μίσιτς.
  • Πρόστιμο στον ΑΟΧ Κισσαμικό για την ανακοίνωση κατά ΔιαμαντόπουλουΜε πρόστιμο ύψους 25.000 ευρώ τιμωρήθηκε ο ΑΟΧ Κισσαμικός από την Πειθαρχική Επιτροπή της ΕΠΟ για την ανακοίνωσή του κατά του Αριστοτέλη Διαμαντόπουλου.
  • Σε ομάδα Γ’ κατηγορίας του Μαρόκου ο Ριβάλντο!Ο άλλοτε σούπερ σταρ του παγκοσμίου ποδοσφαίρου και παίκτης των Ολυμπιακού και ΑΕΚ, Ριβάλντο, ανακοινώθηκε επίσημα από ομάδα Γ’ κατηγορίας στο Μαρόκο!

 

 

 

 

 

Σκουλάς στο Αστέρας Τρίπολης-ΠΑΟΚ, Ευαγγέλου στο Παναθηναϊκός-Ξάνθη

από vagelis kond
Σκουλάς στο Αστέρας Τρίπολης-ΠΑΟΚ, Ευαγγέλου στο Παναθηναϊκός-Ξάνθη

Ο Μανώλης Σκουλάς ορίστηκε να διευθύνει την αναμέτρηση Αστέρας Τρίπολης-ΠΑΟΚ για την 16η αγωνιστική της Super League, ενώ ο Αγγελος Ευαγγέλου θα είναι διαιτητής στον αγώνα του Παναθηναϊκού με την Ξάνθη στο ΟΑΚΑ.

Αναλυτικά όλοι οι ορισμοί στην πρώτη αγωνιστική του δεύτερου γύρου:

12/01 19:30 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΟΦΗ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΚΟΜΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛΙΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΠΕΡΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

 

12/01 19:00 ΔΗΜ. ΣΤ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΚΡΙΒΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΣΕΖΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

 

12/01 17:15 AEL FC ΑRENA ΛΑΡΙΣΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΚΟΥΛΑ ΧΑΣΑΝ ΞΑΝΘΗΣ
ΣΑΜΟΪΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ ΑΡΤΑΣ
ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ

 

13/01/19 17:15 ΔΗΜ. ΣΤ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΑΣΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

 

13/01 19:30 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΠΑΟΚ

ΣΚΟΥΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΚΟΥΡΟΜΠΥΛΙΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

 

13/01 19:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΑΟ ΞΑΝΘΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

 

14/01 19:30 ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ» ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΕΚ

ΚΟΥΜΠΑΡΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΘΡΑΚΗΣ
ΧΑΤΖΗΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΤΖΙΩΤΖΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΡΑΚΗΣ
ΚΟΤΣΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΤΑΠΡΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ

 

14/01 19:00 ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ ΑΡΗΣ-ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ

ΜΑΝΟΥΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΥΦΩΝ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΦΩΤΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΔΑΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ