ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
  • Μπάχαλο στον Ηρακλή: Επεισόδιο Θεοδωρίδη με Ρόκα και παίκτεςΣτην έξοδο ο Ρόκα από τον Γηραιό.
  • Εκπληκτικό το ντοκιμαντέρ για τη ζωή του Γιάννη Αντετοκούνμπο (video)Ένας από τους μεγαλύτερους πρωταγωνιστές του φετινού All Star Game του NBA, είναι αναμφίβολα ο Γιάννης Αντετοκούνμπο, που είναι ένας από τους δύο αρχηγούς των ομάδων.
  • Λύτρωση ΠΑΣ Αχέρων με Μήλιο στο 94′, 2-1 τον Μακεδονικό ΣιάτισταςΑπίστευτο διπλό στο 94’ πήρε ο ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου που επικράτησε εκτός εδρας με 2-1 του Μακεδονικού Σιάτιστας και επέστρεψε στις νίκες μετά από τρία ματς.
  • Χιμένεθ: «Στο δεύτερο μέρος δεν... χωρούσαμε στα παπούτσια μας»Στα δυο πρόσωπα της ΑΕΚ απέδωσε την ήττα από τον Ολυμπιακό ο Μανόλο Χιμένεθ.
  • Ολυμπιακός-ΑΕΚ: Στα αποδυτήρια μετά την «τεσσάρα» ο ΜαρινάκηςΟ ιδιοκτήτης των «ερυθρόλευκων» μίλησε σε παίκτες και προπονητή.
  • Super League: Η βαθμολογία μετά από την νίκη του Ολυμπιακού «Κλείδωσε» τη δεύτερη θέση ο Ολυμπιακός.
  • «Κρίμα για τα παιδιά»Ο Απόστολος Χαραλαμπίδης μίλησε για την αδικία στο πρόσωπο των παιδιών του Καραϊσκάκη Άρτας και της προσπάθειας τους.
  • Ολυμπιακός - ΑΕΚ 4-1: Την… ισοπέδωσε με τεσσάρα και ανατροπήΟ Ολυμπιακός ήταν ο μεγάλος νικητής στο ντέρμπι της 21ης αγωνιστικής επικρατώντας 4-1 της ΑΕΚ στο «Γ. Καραϊσκάκης» πραγματοποιώντας μία επική ανατροπή στο δεύτερο μέρος και την… πέταξε εκτός «μάχης» για την δεύτερη θέση.

 

 

 

 

 

Πρόγραμμα πρωταθλήματος 2018-2019 Β ΕΠΣ Άρτας

από vagelis kond
Πρόγραμμα πρωταθλήματος 2018-2019 Β ΕΠΣ Άρτας

Πρεμιέρα 7/10/2018

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΠΣ ΑΡΤΑΣ

1η αγωνιστική 7/10

ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ-ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΟΚΚΑ

ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ-ΑΟΚ ΤΖΟΥΜΕΡΚΩΝ

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ-ΑΟ ΚΛΕΙΔΙΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟ 1943

ΡΕΠΟ:ΠΑΝΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

2η αγωνιστική 14/10

ΠΑΝΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ-ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ

ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΟΚΚΑ-ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

ΑΟΚ ΤΖΟΥΜΕΡΚΩΝ-ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟ 1943-ΑΟ ΚΛΕΙΔΙΟΥ

ΡΕΠΟ:ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

3η αγωνιστική 21/10

ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ-ΠΑΝΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ-ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ

ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟ 1943-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΟΚΚΑ

ΑΟ ΚΛΕΙΔΙΟΥ-ΑΟΚ ΤΖΟΥΜΕΡΚΩΝ

ΡΕΠΟ: ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

4η αγωνιστική 28/10

ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ-ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

ΠΑΝΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ-ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟ 1943

ΑΟΚ ΤΖΟΥΜΕΡΚΩΝ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΟΚΚΑ

ΡΕΠΟ: ΑΟ ΚΛΕΙΔΙΟΥ

5η αγωνιστική 4/11

ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ-ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟ 1943-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΟ ΚΛΕΙΔΙΟΥ-ΠΑΝΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

ΑΟΚ ΤΖΟΥΜΕΡΚΩΝ-ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ

ΡΕΠΟ:ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΟΚΚΑ

6η αγωνιστική 11/11

ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ-ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟ 1943

ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ-ΑΟ ΚΛΕΙΔΙΟΥ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΟΚ ΤΖΟΥΜΕΡΚΩΝ

ΠΑΝΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΟΚΚΑ

ΡΕΠΟ:ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ

7η αγωνιστική 18/11

ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ-ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟ 1943-ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟ 1943

ΑΟ ΚΛΕΙΔΙΟΥ-ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΑΟΚ ΤΖΟΥΜΕΡΚΩΝ-ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΟΚΚΑ-ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ- ΠΑΝΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

ΡΕΠΟ:ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

8η αγωνιστική 25/11

ΑΟ ΚΛΕΙΔΙΟΥ-ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ

ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟ 1943-ΑΟΚ ΤΖΟΥΜΕΡΚΩΝ

ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΟΚΚΑ

ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ-ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ- ΠΑΝΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

ΡΕΠΟ:ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

9η αγωνιστική 2/12

ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ-ΑΟΚ ΤΖΟΥΜΕΡΚΩΝ

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΟΚΚΑ-ΑΟ ΚΛΕΙΔΙΟΥ

ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ- ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΠΑΝΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ-ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΡΕΠΟ:ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟ 1943

10η αγωνιστική 9/12

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΟΚΚΑ-ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ

ΑΟ ΚΛΕΙΔΙΟΥ-ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ

ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟ 1943-ΠΑΝΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ-ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΡΕΠΟ:ΑΟΚ ΤΖΟΥΜΕΡΚΩΝ

11η αγωνιστική 16/12

ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΟΚΚΑ

ΠΑΝΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ-ΑΟΚ ΤΖΟΥΜΕΡΚΩΝ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΟ ΚΛΕΙΔΙΟΥ

ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ-ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟ 1943

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ- ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΡΕΠΟ:ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ