• Δοκιμαστικά για την ομάδα Κ19 (Νέων)Η ΠΑΕ Καραϊσκάκης Άρτας ανακοινώνει ότι στο πλαίσιο της στελέχωσης της ομάδας Κ19 (Νέων), θα πραγματοποιήσει δοκιμαστικά για παιδιά γεννηθέντα τα έτη 1999, 2000, 2001 και 2002.
  • Ολυμπιακός – Χίμκι 71-57Ο Ολυμπιακός με μεγάλο «όπλο» του την άμυνα έφτασε άνετα (71-57) στην επικράτηση επί της Χίμκι στο ΣΕΦ.
  • Ολυμπιακός: Επιμένει για Ομάρ η ΣέλτικΟι Σκωτσέζοι θέλουν να αποκτήσουν τον Νορβηγό δεξιό μπακ των «ερυθρολεύκων».
  • Πήρε και Ευαγγέλου ο Ναυπακτιακός ΑστέραςΟ νέος Παίκτης του Ναυπακτιακού είναι ο Ηλίας Ευαγγέλου ο οποίος αγωνίζεται στην θέση της άμυνας.
  • NBA: «Διπλός» Γιάννης στο σημερινό Top-10 (video)Απίθανα πράγματα από τον Γιάννη Αντετοκούνμπο, που βρίσκεται με δυο φάσεις στο σημερινό Top-10!
  • Στον ΠΑΟΚ και επίσημα ο ΜίσιτςΠαίκτης του ΠΑΟΚ είναι και επίσημα ο Γιόζιπ Μίσιτς.
  • Πρόστιμο στον ΑΟΧ Κισσαμικό για την ανακοίνωση κατά ΔιαμαντόπουλουΜε πρόστιμο ύψους 25.000 ευρώ τιμωρήθηκε ο ΑΟΧ Κισσαμικός από την Πειθαρχική Επιτροπή της ΕΠΟ για την ανακοίνωσή του κατά του Αριστοτέλη Διαμαντόπουλου.
  • Σε ομάδα Γ’ κατηγορίας του Μαρόκου ο Ριβάλντο!Ο άλλοτε σούπερ σταρ του παγκοσμίου ποδοσφαίρου και παίκτης των Ολυμπιακού και ΑΕΚ, Ριβάλντο, ανακοινώθηκε επίσημα από ομάδα Γ’ κατηγορίας στο Μαρόκο!

 

 

 

 

 

Ορισμοί διαιτητών πρωταθλημάτων Α ΕΠΣ-Β ΕΠΣ

Τελευταία ενημέρωση από vagelis kond
Ορισμοί διαιτητών πρωταθλημάτων Α ΕΠΣ-Β ΕΠΣ

13η και 11η αγωνιστική αντίστοιχα.

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Α ΕΠΣ ΑΡΤΑΣ

15/12/2018 15:00

ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΟΒΑΤΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ

ΤΣΙΩΡΗΣ-ΔΙΟΝΥΣΗΣ-ΒΑΣΙΛΑ

ΦΙΛΕΛΛΗΝΕΣ ΠΕΤΑ-ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΑ

ΝΙΚΟΥ-ΑΛΕΥΡΗ-ΠΟΛΥΖΟΣ

ΠΑΣ ΑΝΕΖΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΕΖΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΛΑΜΠΡΟΥ-ΒΑΤΟΣ

ΑΕ ΞΗΡΟΒΟΥΝΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΛΥΚΟΡΙΖΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΗΣ

ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ-ΚΥΡΙΑΚΟΥ-ΣΤΟΥΠΑΣ Π.

ΑΟ ΚΟΡΦΟΒΟΥΝΙΟΥ-ΑΕ ΚΑΜΠΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΡΦΟΒΟΥΝΙΟΥ

ΜΑΝΟΣ-ΜΕΣΙΤΙ-ΣΑΡΛΗΣ Χ.

ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ-ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΤΑΣ

ΚΑΛΙΑΚΑΤΣΟΣ-ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΚΟΥΣΟΥΛΑΣ-ΓΚΟΚΑ

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

15/12/2018 ΩΡΑ 11:00

ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΕΤΑ ΑΡΤΑΣ

ΝΙΚΟΥ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ-ΒΑΡΕΛΗΣ

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Β ΕΠΣ ΑΡΤΑΣ

16/12/2018

ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΟΚΚΑ ΩΡΑ 15:00

ΓΗΠΕΔΟ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ

ΤΣΙΩΡΗΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ-ΣΤΟΥΠΑΣ Π.

ΠΑΝΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ-ΑΟΚ ΤΖΟΥΜΕΡΚΩΝ ΩΡΑ 15:00

ΓΗΠΕΔΟ ΕΠΣ ΑΡΤΑΣ

ΔΙΟΝΥΣΗΣ-ΠΟΛΥΖΟΣ-ΜΕΣΙΤΙ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΟ ΚΛΕΙΔΙΟΥ ΩΡΑ 15:00

ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ-ΠΕΤΣΙΝΗΣ-ΒΑΣΙΛΑ

ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ-ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟ 1943 ΩΡΑ 15:00

ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΚΟΥΣΟΥΛΑΣ-ΑΛΕΥΡΗ-ΛΑΜΠΡΟΥ

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ- ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΩΡΑ 12:00

ΓΗΠΕΔΟ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

ΝΙΚΟΥ-ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ-ΣΑΡΛΗΣ Χ.

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

16/12/2018ΩΡΑ 11:00

ΑΕ ΚΑΜΠΗΣ-ΑΡΤΑ 2013

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΗΣ

ΔΙΟΝΥΣΗΣ-ΑΛΕΥΡΗ-ΒΑΤΟΣ

ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ

ΚΟΥΣΟΥΛΑΣ-ΒΑΣΙΛΑ-ΒΑΡΕΛΗΣ