• Παναθηναϊκός-Μπασκόνια 72-70Σε μια ημέρα που ήταν αφιερωμένη στη μνήμη του Θανάση Γιαννακόπουλου, ο Παναθηναϊκός νίκησε (72-70) την Μπασκόνια αλλά έχασε μέσα από χέρια του τη διαφορά.
  • Εθνική Νέων: Χαμένη ευκαιρία, 2-2 με ΔανίαΗ Εθνική Νέων προηγήθηκε 2-0 της Δανίας στον εναρκτήριο αγώνα της στην Elite Round του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος, στο Λάφμπορο της Αγγλίας, αλλά οι Σκανδιναβοί πήραν βαθμό, καθώς η αναμέτρηση έληξε ισόπαλη 2-2.
  • Παρέμβαση Απόλλωνα κατά του ΟΦΗ για την υπόθεση υποβιβασμούΗ ΠΑΕ Απόλλων Σμύρνης κινείται κατά των Κρητικών.
  • «Βράζει» η ΑΕΛ με Αθανασιάδη και ζητά την τιμωρία τουΤην τιμωρία του Αθανασιάδη θα ζητήσει η ΠΑΕ ΑΕΛ.
  • Ολυμπιακός: Φουλάρει για ΒέλεθΠροχωρημένο το ενδιαφέρον του Ολυμπιακού για τον στόπερ του Άρη.
  • Νίκη για την πρόκριση και τον Θανάση ο Παναθηναϊκός Η ατμόσφαιρα στο ΟΑΚΑ θα είναι σήμερα ιδιαίτερα φορτισμένη μετά την απώλεια του Θανάση Γιαννακόπουλου. Ο Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ θέλει τη νίκη και για τον Θανάση στο κρίσιμο παιχνίδι (21:00) με τη Μπασκόνια.
  • Μπασινάς: «Αηδία όσα έγιναν στη Ριζούπολη. Μπορούσε τελικό ο Παναθηναϊκός το 2003»Οι απαντήσεις του Μπασινά σε ανάκριση οπαδών στο Instagram.
  • Επίσημο το διαζύγιοΗ Παναχαϊκή ανακοίνωσε τη λύση συνεργασίας με τον Σωκράτη Οφρυδόπουλο και καλωσόρισε τον Χρήστο Καραπίτσο.

 

 

 

 

 

Ορισμοί διαιτητών πρωταθλημάτων Α ΕΠΣ-Β ΕΠΣ

από vagelis kond
Ορισμοί διαιτητών πρωταθλημάτων Α ΕΠΣ-Β ΕΠΣ

12η και 10η αγωνιστική αντίστοιχα.

12η αγωνιστική Α ΕΠΣ

8/12/2018 15:00

ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ-ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΝΙΔΙΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΚΥΡΙΑΚΟΥ-ΛΑΜΠΡΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΟΒΑΤΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΤΑΣ

ΝΟΥΣΙΑΣ-ΜΕΣΙΤΙ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΛΥΚΟΡΙΖΟΥ-ΦΙΛΕΛΛΗΝΕΣ ΠΕΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΓΛΥΚΟΡΙΖΟΥ

ΚΑΛΙΑΚΑΤΣΟΣ-ΚΟΥΣΟΥΛΑΣ-ΓΚΟΚΑ

ΑΕ ΚΑΜΠΗΣ-ΠΑΣ ΑΝΕΖΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΗΣ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ-ΜΑΖΑΡΑΚΟΣ

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ-ΑΕ ΞΗΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

ΝΙΚΟΥ-ΔΙΟΝΥΣΗΣ-ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ-ΑΟ ΚΟΡΦΟΒΟΥΝΙΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ

ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ-ΒΑΤΟΣ-ΑΛΕΥΡΗ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ-ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ

ΤΣΙΩΡΗΣ-ΜΑΝΟΣ-ΣΤΟΥΠΑΣ

 

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Κ13 08/12/2018

ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΡΓΩΝΗΣ

ΠΟΛΥΖΟΣ

ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ-ΑΟ ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ ΩΡΑ 11:15

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ

ΤΣΙΩΡΗΣ-ΒΑΡΕΛΗΣ

ΑΡΤΑ 2013-ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΩΡΑ 9.30

ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ ΩΡΑ 10:45

ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ-ΑΟ ΦΛΩΡΙΑΔΑΣ ΩΡΑ 12:00

 

 

10η αγωνιστική Β ΕΠΣ

9/12/2018

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΟΚΚΑ-ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ ΩΡΑ 12:00

ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΚΚΑ

ΚΟΥΣΟΥΛΑΣ-ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ-ΣΑΡΛΗΣ Χ.

ΑΟ ΚΛΕΙΔΙΟΥ-ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ ΩΡΑ 15:00

ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΑΡΙΟΥ

ΝΙΚΟΥ-ΓΚΟΚΑ-ΜΕΣΙΤΙ

ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟ 1943-ΠΑΝΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΩΡΑ 15:00

ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΟΤΟΠΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΟΥ-ΣΤΟΥΠΑΣ Π.-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΩΡΑ 14:00

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΣΙΑΤΗΣ-ΛΑΜΠΡΟΥ-ΑΛΕΥΡΗ

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ-ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΩΡΑ 15:00

ΓΗΠΕΔΟ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

ΤΣΙΩΡΗΣ-ΠΟΛΥΖΟΣ-ΒΑΣΙΛΑ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Κ11 09/12/2018

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ-ΒΑΤΟΣ-ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ-ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ ΩΡΑ 9:30

ΑΕ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ-ΑΕ ΚΑΜΠΗΣ ΩΡΑ 10:30

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ-ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΩΡΑ 11:30

ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ-ΑΡΤΑ 2004 ΩΡΑ 12:30

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ-ΑΡΤΑ 2013 ΩΡΑ 13:30

ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ-ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ ΩΡΑ 13:30

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Κ9 09/12/2018

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ

ΔΙΟΝΥΣΗΣ-ΒΑΡΕΛΗΣ

ΦΙΛΕΛΛΗΝΕΣ ΠΕΤΑ-ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ ΩΡΑ 10:30

ΑΕ ΚΑΜΠΗΣ-ΑΕ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ ΩΡΑ 09:30

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ-ΑΡΤΑ 2013 ΩΡΑ 11:30

ΑΡΤΑ 2004-ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΩΡΑ 12:30

ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ-ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ ΩΡΑ 14:30