• Στην ΠΑΕ Καραϊσκάκης ο Αλέξανδρος ΜασούραςΗ ΠΑΕ Καραϊσκάκης Άρτας ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας με τον ταλαντούχο ποδοσφαιριστή, Αλέξανδρο Μασούρα.
  • Ανανεώσεις στην ΠΑΕ Καραϊσκάκης ΆρταςΗ ΠΑΕ Καραϊσκάκης Άρτας ανακοινώνει την ανανέωση της συνεργασίας της με εννέα ποδοσφαιριστές, οι οποίοι παραμένουν στο ρόστερ της ομάδας.
  • Βελτιωμένη η ΑΕΚ, άρεσε ο ΑτρόμητοςΑΕΚ και Ατρόμητος έμειναν στο 0-0 στο φιλικό του Περιστερίου δείχνοντας καλά δείγματα γραφής.
  • Γκενκ - Ολυμπιακός 4-0: Πλήρωσε τα κενά Το χειρότερο του αγωνιστικό «πρόσωπο» παρουσίασε ο Ολυμπιακός στην ήττα 4-0 από την Γκενκ στο τελευταίο φιλικό επί βελγικού εδάφους.
  • Παναθηναϊκός: Επίσημη η επιστροφή ΠαπαγιάννηΗ ΚΑΕ Παναθηναϊκός ανακοίνωσε κι επίσημα τη συμφωνία με τον Γιώργο Παπαγιάννη για την επόμενη πενταετία.
  • Ολυμπιακός: Έρχεται στην Αθήνα ο ΤουπάνΞημερώματα Δευτέρας (23/7) στην Αθήνα ο Αξέλ Τουπάν για λογαριασμό του Ολυμπιακού.
  • Σκίμπε: «Θα μπορούσαμε να ήμασταν κι εμείς στη Ρωσία»Το Μουντιάλ της Ρωσίας ολοκληρώθηκε, η Γαλλία κατάκτησε τον δεύτερο τίτλο στη διοργάνωση και ο ομοσπονδιακός εκλέκτορας της Εθνικής Ελλάδας, Μίχαελ Σκίμπε, έμεινε με το... παράπονο της απουσίας του αντιπροσωπευτικού συγκροτήματος.
  • Ζήτησε εξαίρεση δικηγόρου από την υπόθεση του Λάζαρου ο ΟλυμπιακόςΤην εξαίρεση της Αργυρώς Ασπρογέρακα από την λίστα των δικηγόρων για την υπόθεση του συμβολαίου του Λάζαρου Χριστοδουλόπουλου ζήτησε με επίσημο αίτημά της η ΠΑΕ Ολυμπιακός.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ορισμοί διαιτητών πρωταθλημάτων 31/3-1/4

από vagelis kond
Ορισμοί διαιτητών πρωταθλημάτων  31/3-1/4

Α ΕΠΣ-Β ΕΠΣ και παιδικού πρωταθλήματος.

Α ΕΠΣ ΑΡΤΑΣ 27η αγωνιστική 31/3/2018 ΩΡΑ 16.00

 

ΑΟ Φιλοθέης - Νίκη Καλαμιάς ΦΙΛΟΘΕΗΣ

ΝΙΚΟΥ-ΠΟΛΥΖΟΣ-ΜΕΣΙΤΙ

 

Ηρόδοτος Καλογερικού - ΑΕΜ Μέλισσα ΚΑΛΟΓΕΡΙΚΟΥ

ΔΡΑΓΑΤΑΚΗΣ-ΜΑΖΑΡΑΚΟΣ-ΜΑΝΟΣ

 

ΑΕ Μενιδίου - Προοδευτική Γραμμενίτσας  ΜΕΝΙΔΙΟΥ

ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ-ΓΚΟΚΑ-ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

ΑΟΚ Τζουμέρκων - ΑΕ Ξηροβουνίου  ΠΑΛΑΙΟΚΑΤΟΥΝΟΥ

ΣΑΡΛΗΣ Χ-ΠΑΠΑΝΙΚΟΥ-ΤΡΑΜΠΑΣ

 

ΑΕ Καμπής - Δόξα Άρτας  ΚΑΜΠΗΣ

ΚΑΛΙΑΚΑΤΣΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

 

ΑΟ Φλωριάδας - Φιλέλληνες Πέτα  ΔΗΜΑΡΙΟ

ΣΙΑΤΗΣ-ΛΑΜΠΡΟΥ-ΣΤΟΥΠΑΣ ΧΡ

 

Απόλλων Γλυκορίζου - Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα ΓΛΥΚΟΡΙΖΟ

ΚΥΡΙΑΚΟΥ-ΒΑΤΟΣ-ΚΟΣΙΝΑΣ

 

Αχιλλέας Νεοχωρίου - ΠΑΣ Ανέζα  ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΣΙΓΙΑΝΝΗΣ-ΝΟΥΣΙΑΣ

 

24η Αγωνιστική  Β ΕΠΣ Κυριακή 1/4 16:00

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΟΒΑΤΟΥ - ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟΥ ΚΑΛΟΒΑΤΟΥ 16.00

ΔΡΑΓΑΤΑΚΗΣ-ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ-ΤΡΑΜΠΑΣ

 

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ   3-0 α.α.

 

ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΓΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ    12:00 ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  

 ΜΑΝΟΣ-ΚΥΡΙΑΚΟΥ-ΜΕΣΙΤΙ

 

ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ - ΑΕ ΡΑΔΟΒΥΖΙΩΝ   14:00  Γ ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΛΑΜΠΡΟΥ-ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

 

ΝΕΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΙΩΝ 2016 - ΑΟ ΚΟΡΦΟΒΟΥΝΙΟΥ   12:00  ΔΗΜΟΤΙΚΟ

 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ-ΠΟΛΥΖΟΣ-ΤΣΙΩΡΗΣ

 

ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΕΡΑΜΑΤΩΝ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΦΙΛΛΙΠΑΔΑΣ 16.00 

 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΣΑΡΛΗΣ Χ-ΠΕΤΣΙΝΗΣ

 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΟΚΚΑ - ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ  ΡΟΚΚΑ 16.00

 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΚΟΣΙΝΑΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

ΠΑΙΔΙΚΟ 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 31/3-1/4

ΑΕ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ

-

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜ/ΤΣΑΣ

  ΣΑΒΒΑΤΟ 13.00 EΠΣ  

ΑΡΤΑΣ

ΠΟΛΥΖΟΣ-ΣΙΓΙΑΝΝΗΣ

ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ

-

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΦΕΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 11.30 ΔΙΑ

ΝΙΚΟΥ-ΘΕΟΩΔΟΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΡΤΑ 2013

-

ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 11.30 ΕΠΣ

ΣΑΡΛΗΣ Χ-ΣΙΑΤΗΣ

ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ

-

ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 11.15 Γ ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ

ΠΟΛΥΖΟΣ-ΣΙΓΙΑΝΝΗΣ