• ΑΕΛ: «Το πρόσωπο της φωτογραφίας απείλησε τον Αλέξη Κούγια»H ΠΑΕ ΑΕΛ δημοσιοποιεί μια φωτογραφία στην οποία απεικονίζεται πίσω από τον Αλέξη Κούγια ένας άνδρας για τον οποίο οι «βυσσινί» υποστηρίζουν στην ανακοίνωσή τους ότι απειλούσε το αφεντικό της Λάρισας.
  • “Χιτσκοκικό” φινάλε χωρίς νικητή, ΑΕΝ Σαμψούντας-Εθνικός Φιλιππιάδας 2-2Σε ένα παιχνίδι ακατάλληλο για καρδιακούς, ΑΕΝ Σαμψούντας και Εθνικός Φιλιππιάδας έμειναν στο 2-2 στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος της Α΄ ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας.
  • Η βαθμολογία της Super League Δείτε πως έχει διαμορφωθεί η βαθμολογία μετά την ολοκλήρωση της 4ης αγωνιστικής.
  • Πρόγραμμα πρωταθλήματος 2018-2019 Β ΕΠΣ ΆρταςΠρεμιέρα 7/10/2018
  • Στον Ιάλυσο ο ΔιγκόζηςΟ Άγγελος Διγκόζης ανέλαβε την τεχνική ηγεσία του Ιάλυσου.
  • Θύμα ξυλοδαρμού έπεσε ο βουλευτής του ΣΥΡΙΖΑ και πρώην διαιτητής Πέτρος ΚωνσταντινέαςΕπίθεση από ομάδα αγνώστων δέχθηκε ο βουλευτής Μεσσηνίας του ΣΥΡΙΖΑ, Πέτρος Κωνσταντινέας κοντά στο γήπεδο της Καλαμάτας.
  • Η ΕΡΤ ανακοίνωσε… Football LeagueΜια ανακοίνωση από πλευράς ΕΡΤ φέρνει στην τελική ευθεία το θέμα της έναρξης του πρωταθλήματος της Football League. Σύμφωνα με αυτή, μέσα στις επόμενες ημέρες θα υπογραφεί η σχετική σύμβαση.
  • Περιμένοντας την κλήρωσηΟ Καραϊσκάκης περιμένει την κλήρωση του πρωταθλήματος, ελπίζοντας σε καλή αρχή.

 

 

 

 

 

 

 

Ορισμοί διαιτητών πρωταθλημάτων 24-25/3/2018

από vagelis kond
Ορισμοί διαιτητών πρωταθλημάτων  24-25/3/2018

Α ΕΠΣ-Β ΕΠΣ και παιδικού πρωταθλήματος.

ΣΑΒΒΑΤΟ 24/3 ΠΑΙΔΙΚΟ 

 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ-ΑΕ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ 11.00 ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ  

ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ-ΠΟΛΥΖΟΣ

 

9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 24/3 CHAMPIONS CLUB

ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΓΩΝΑ ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ

 

ΑΟΦ-ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ 10.00 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

 

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ -  NEA ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΙΩΝ 2016  11.00  ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ- ΓΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ     12.00 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ

 

ΑΡΤΑ 2004 PLΑY-ΑΡΤΑ 2013  13.00  ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ

 

26η αγωνιστική 24/3/2018 ΩΡΑ 16.00

 

ΑΕΜ Μέλισσα - ΑΟ Φιλοθέης  ΔΗΜΟΤΙΚΟ  

ΣΙΑΤΗΣ-ΝΟΥΣΙΑΣ-ΒΑΤΟΣ

 

Προοδευτική Γραμμενίτσας - Νίκη Καλαμιάς ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΜΑΖΑΡΑΚΟΣ-ΤΡΑΜΠΑΣ

 

ΑΕ Ξηροβουνίου - Ηρόδοτος Καλογερικού  ΚΑΜΠΗΣ  

ΚΑΛΙΑΚΑΤΣΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΕΣΙΤΙ

 

Δόξα Άρτας - ΑΕ Μενιδίου  Γ ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ-ΣΤΟΥΠΑΣ Π

 

Φιλέλληνες Πέτα - ΑΟΚ Τζουμέρκων  ΠΕΤΑ

ΚΥΡΙΑΚΟΥ-ΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ

 

Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα - ΑΕ Καμπής  ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

ΣΑΡΛΗΣ Χ-ΠΟΛΥΖΟΣ-ΛΑΜΠΡΟΥ

 

ΠΑΣ Ανέζα - ΑΟ Φλωριάδας  ΑΝΕΖΑΣ

ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗΣ-ΒΑΣΙΛΑ-ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

 

Αχιλλέας Νεοχωρίου - Απόλλων Γλυκορίζου  ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ   

ΤΣΙΩΡΗΣ-ΓΚΟΚΑ-ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ

 

23η Αγωνιστική Κυριακή 25/3

 

ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟΥ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ   ΛΟΥΤΡΟΤΟΠΟΥ 16.00

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΝΙΚΟΥ-ΠΟΛΥΖΟΣ

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΟΒΑΤΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ  ΡΑΧΗΣ 14.30  

 ΤΣΙΩΡΗΣ-ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ-ΤΡΑΜΠΑΣ

 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ - ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ   0-3 α.α.

 

ΓΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ - ΝΕΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΙΩΝ 2016  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 16.00

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΓΚΟΚΑ-ΒΑΣΙΛΑ

 

ΑΕ ΡΑΔΟΒΥΖΙΩΝ - ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ   ΔΗΜΑΡΙΟ 16.00

ΛΑΜΠΡΟΥ-ΜΑΖΑΡΑΚΟΣ-ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ

 

ΑΟ ΚΟΡΦΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ  ΚΟΡΦΟΒΟΥΝΙΟΥ 16.00 ΚΥΡΙΑΚΟΥ-ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ-ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

 

ΕΡΜΗΣ ΚΕΡΑΜΑΤΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΟΚΚΑ   

ΕΠΣ ΑΡΤΑΣ 17.30

ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ-ΒΑΤΟΣ-ΜΕΣΙΤΙ