• ΠΑΟΚ: Πρόβλημα με Βιερίνια, ΠέλκαΚαθόλου καλά δεν είναι τα νέα στο «στρατόπεδο» του ΠΑΟΚ με τους τραυματισμούς των Αντελίνο Βιερίνια και Δημήτρη Πέλκα.
  • Αστέρας Τρίπολης-ΟΦΗ 2-1Ο Αργεντινός γύρισε το ματς για τους Αρκάδες.
  • Άρης-Παναιτωλικός 1-2Συγκλονιστικό παιχνίδι και νίκη για την ομάδα του Δέλλα.
  • Το έχει ξανακάνει...Ο Καραϊσκάκης Άρτας θέλει απέναντι στον Αήττητο Σπάτων να δώσει αξία στη νίκη σε βάρος του Ηρακλή.
  • Volley League: ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός 0-3Μετά τη νίκη για το League Cup ο Ολυμπιακός επικράτησε με 3-0 σετ του ΠΑΟΚ και για το Πρωτάθλημα.
  • Ύψιστη τιμή για το 10 το καλό !! Η αναγνώριση της υπέρβασης μιας αθλήτριας που έγραψε ιστορία. Τιμήθηκε με το έπαθλο αθλητικής προσφοράς και ήθους.
  • Ηρακλής: Οι οπαδοί απείλησαν με… ξύλο τους παίκτεςΈντονες αποδοκιμασίες στη Δράμα.
  • Επιστροφή στις νίκες (2-1) με υπογραφή Μήτσου για τον Εθνικό ΦιλιππιάδαςΓια την 14η αγωνιστική της Α΄ ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας, o Εθνικός Φιλιππιάδας κέρδισε με 2-1 στο Θεσπρωτικό τον ΑΟ Καρυάς.

 

 

 

 

 

Ορισμοί διαιτητών πρωταθλημάτων 17-18/3/2018

από vagelis kond
Ορισμοί διαιτητών πρωταθλημάτων 17-18/3/2018

Α ΕΠΣ-Β ΕΠΣ

ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜ/ΤΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 17.30 ΕΠΣ ΑΡΤΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

 

ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ-ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 11.45 ΣΕΛΛΑΔΕΣ

ΜΑΝΟΣ-ΣΙΓΙΑΝΝΗΣ-ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

 

ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ-ΑΡΤΑ 2013 ΚΥΡΙΑΚΗ 11.30 ΕΠΣ ΑΡΤΑΣ

 

A EΠΣ ΑΡΤΑΣ 25η αγωνιστική 17/3/2018 ΩΡΑ 15.30

 

ΑΟ Φιλοθέης - Προοδευτική Γραμμενίτσας  ΦΙΛΟΘΕΗΣ

ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗΣ-ΠΟΛΥΖΟΣ-ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

 

Νίκη Καλαμιάς - Δόξα Άρτας ΚΑΛΑΜΙΑΣ

ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟ

 

ΑΟΚ Τζουμέρκων - ΠΑΣ Ανέζα ΠΑΛΑΙΟΚΑΤΟΥΝΟΥ

ΜΑΝΟΣ-ΣΑΡΛΗΣ ΧΡ-ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΑΟ Φλωριάδας - Απόλλων Γλυκορίζου ΔΗΜΑΡΙΟ  

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΣΙΓΙΑΝΝΗΣ-ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ

 

22η Αγωνιστική Κυριακή  Β ΕΠΣ ΑΡΤΑΣ 18/3 15:30

 

ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟΥ   12:00 ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΠΟΛΥΖΟΣ-ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

 

ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ   12:00  Γ ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ

ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ-ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ-ΣΙΓΙΑΝΝΗΣ

 

ΝΕΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΙΩΝ 2016 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΟΒΑΤΟΥ   12:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ

ΕΠΣ ΑΙΤΩΝ/ΝΙΑΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ Δ-ΚΑΣΔΙΚΗΣ Ι-ΚΑΖΑΝΑΣ

 

ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ   3-0 α.α.

 

ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ -  ΓΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ  ΑΝΕΖΑΣ

ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ-ΣΙΓΙΑΝΝΗΣ-ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΟΚΚΑ - ΑΕ ΡΑΔΟΒΥΖΙΩΝ  ΡΟΚΚΑ

ΕΠΣ ΑΙΤΩΝ/ΝΙΑΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ Δ-ΚΑΣΔΙΚΗΣ Ι-ΚΑΖΑΝΑΣ

 

ΑΟ ΚΟΡΦΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΕΡΑΜΑΤΩΝ  ΚΟΡΦΟΒΟΥΝΙΟΥ

ΣΑΡΛΗΣ ΧΡ-ΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΠΟΛΥΖΟΣ