• Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Νταρουσάφακα 75-67Ο Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ έστω και δύσκολα κατάφερε να νικήσει (75-67) την Νταρουσάφακα και να επιστρέψει στα θετικά αποτελέσματα στη Euroleague.
  • UEFA: Καλεί σε απολογία τον ΟλυμπιακόΕνώπιον της UEFA θα κληθεί να απολογηθεί ο Ολυμπιακός για τη συμπεριφορά των οπαδών του στο ματς με την Μίλαν.
  • Τιμωρία της ΑΕΚ από την UEFA!Την Παρασκευή (14/12) έγινε γνωστή η απόφαση της πειθαρχικής επιτροπής της UEFA για την ΑΕΚ.
  • Ο Φορτούνης στους κορυφαίους του Europa LeagueΟ μέσος του Ολυμπιακού βρίσκεται ανάμεσα στους 100 καλύτερους παίκτες της διοργάνωσης.
  • «Καμπάνα» από την UEFA για τα ναζιστικά σύμβολα στο ΟΑΚΑ (photo)Είδηση έβγαλε η ποινή για την προσεχή έδρα της Εθνικής ομάδας.
  • Πρόστιμα σε ΟΦΗ και ΠΑΟΚ, απαλλάχτηκε ο ΑτρόμητοςΔείτε τις αποφάσεις της Λίγκας για τη 13η αγωνιστική του πρωταθλήματος.
  • Η UEFA δέσμευσε όλα τα έσοδα της Μίλαν!Απανωτά τα χτυπήματα για τη Μίλαν, η οποία λίγες μόλις ώρες μετά τον αποκλεισμό από τον Ολυμπιακό, πληροφορήθηκε από την UEFA τη δέσμευση όλων των φετινών εσόδων της από το Europa League.
  • Επαφές για ενίσχυσηΟ Καραϊσκάκης έχει ξεκινήσει ήδη να ψάχνει παίκτες για την ενίσχυση του ρόστερ.

 

 

 

 

 

Ορισμοί διαιτητών πρωταθλημάτων 13-14/1/2018

από vagelis kond
Ορισμοί διαιτητών πρωταθλημάτων 13-14/1/2018

Α ΕΠΣ-Β ΕΠΣ, προπαιδικού και παιδικού πρωταθλήματος.

6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 13/1 ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΦΙΛΛΙΠΙΑΔΑ

 

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ  - ΓΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ  10.00 

 ΣΤΟΥΠΑΣ ΧΡ

 

ΑΕ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ- ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ   11.00

ΣΤΟΥΠΑΣ Π

 

ΑΡΤΑ 2013-ΑΟΦ 12.00  ΣΤΟΥΠΑΣ ΧΡ

NEA ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΙΩΝ 2016-ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΦΕΗΣ 1.00   ΣΤΟΥΠΑΣ Π

 

ΠΑΙΔΙΚΟ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΠΡΩΤΟΥ ΓΥΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 14/1

 

ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ-ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ ΣΕΛΛΑΔΕΣ 11.30  

ΠΕΤΣΙΝΗΣ-ΣΤΟΥΠΑΣ ΧΡ-ΖΑΒΟΣ

 

ΑΡΤΑ 2013-ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ ΕΠΣ 11.00   

ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ-ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ-ΣΤΟΥΠΑΣ Π

 

Α ΕΠΣ 17η αγωνιστική 13/1/2018 ΩΡΑ 15.00

 

ΑΟ Φιλοθεής - ΑΟ Φλωριάδας    ΦΙΛΟΦΕΗΣ

ΣΑΡΛΗΣ ΧΡ-ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ-ΣΤΟΥΠΑΣ ΧΡ  ΕΔ/ΕΠΣ ΦΩΤΙΑΔΗΣ

 

Απόλλων Γλυκορίζου - ΑΕ Καμπής    ΓΛΥΚΟΡΙΖΟΥ

ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ-ΚΥΡΙΑΚΟΥ-ΛΑΜΠΡΟΥ

 

Αχιλλέας Νεοχωρίου - ΑΟΚ Τζουμέρκων   ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΜΑΝΟΣ-ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ-ΣΩΤΗΡΙΟΥ

 

ΠΑΣ Ανέζα - ΑΕ Μενιδίου   ΑΝΕΖΑΣ  

  ΣΙΑΤΗΣ-ΠΕΤΣΙΝΗΣ-ΚΟΣΙΝΑΣ  ΕΔ/ΕΠΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα - Ηρόδοτος Καλογερικού  ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

ΝΟΥΣΙΑΣ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ-ΣΤΟΥΠΑΣ Π 

 

Φιλέλληνες Πέτα - Νίκη Καλαμιάς   ΠΕΤΑ

ΚΑΛΙΑΚΑΤΣΟΣ-ΜΑΖΑΡΑΚΟΣ-ΝΙΚΟΥ

 

Δόξα Άρτας - ΑΕΜ Μέλισσα   Γ ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΤΡΑΜΠΑΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΔ/ΕΠΣ ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗΣ

 

ΑΕ Ξηροβουνίου - Προοδευτική Γραμμενίτσας  ΚΑΜΠΗΣ

ΤΣΙΩΡΗΣ-ΒΑΤΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΌΣ

 

 Β ΕΠΣ 14η Αγωνιστική Κυριακή 14/1 15:00

 

ΑΕ ΡΑΔΟΒΥΖΙΩΝ - ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟΥ   ΔΗΜΑΡΙΟ

ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ-ΚΥΡΙΑΚΟΥ-ΣΤΟΥΠΑΣ Π

 

ΓΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ- ΑΟ ΚΟΡΦΟΒΟΥΝΙΟΥ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ

ΝΟΥΣΙΑΣ-ΚΟΣΙΝΑΣ-ΠΕΤΣΙΝΗΣ ΕΔ/ΕΠΣ ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗΣ

 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΕΡΑΜΑΤΩΝ   0-3 α.α.

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΟΒΑΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΟΚΚΑ  ΡΑΧΗΣ

ΤΣΙΩΡΗΣ-ΣΑΡΛΗΣ ΧΡ-ΤΡΑΜΠΑΣ

 

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ  ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

ΝΙΚΟΥ-ΛΑΜΠΡΟΥ-ΛΙΑΠΗΣ

 

ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 12:00  ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΦΑΝΤΗΣ Δ-ΜΕΣΙΤΙ-ΒΑΤΟΣ

 

ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ - ΝΕΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΙΩΝ 12:00  Γ ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ  

ΜΑΝΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ-ΠΟΛΥΖΟΣ ΕΔ/ΕΠΣ ΦΩΤΙΑΔΗΣ