• Γ΄ Εθνική: Οι διαιτησίες της 16ης αγωνιστικήςΑνακοινώθηκαν οι ορισμοί των διαιτητών, βοηθών διαιτητών για την 16η αγωνιστική του 3ου ομίλου του πρωταθλήματος στην Γ΄ Εθνική.
  • Στον Εθνικό Φιλιππιάδας ο ΕυθυμιάδηςΟ Λάζαρος Ευθυμιάδης είναι η πέμπτη μεταγραφή του Εθνικού Φιλιππιάδας.
  • Περικλής Μπουσινάκης: «Χρειαζόμαστε δίπλα μας τον κόσμο» (video)Μετά την επίσημη ανακοίνωση της απόκτησης του 31χρονου μεσοεπιθετικού, Περικλή Μπουσινάκη, ακολούθησαν οι πρώτες δηλώσεις του ποδοσφαιριστή.
  • Μπήκε ο ΤσοντάκηςΟ Νικηφόρος Τσοντάκης υπολογίζεται στον Καραϊσκάκη Άρτας εν όψει Άρη.
  • Ο επικός τρόπος που βρήκε ένας τύπος για να μην χρεωθεί την πλαστική σακούλα (pic)Η φωτογραφία έχει γίνει viral της τελευταίες ώρες και όχι άδικα, όπως μπορείτε να δείτε και μόνοι σας.
  • Τα «κανόνια» της Football LeagueΣτην πρώτη θέση των σκόρερ της δεύτερης Κατηγορίας ανέβηκε ο Δημήτρης Μάνος του ΟΦΗ.
  • Χίμκι-Ολυμπιακός 82-54: Κατέρρευσε και στη ΜόσχαΈπαθε... Μπασκόνια ο Ολυμπιακός και κατέρρευσε στη Μόσχα με τη Χίμκι να τον νικά εύκολα με 82-54.
  • Άρτα:Έβαψαν με κόκκινη μπογιά τα γραφεία του ΣΥΡΙΖΑ (pic)Άγνωστοι χθες βράδυ έβαψαν με κόκκινη μπογιά τα γραφεία του ΣΥΡΙΖΑ Άρτας, που βρίσκεται σε κτίριο επί του πρώτου ορόφου στο κέντρο της πόλης.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ορισμοί διαιτητών πρωταθλημάτων 13-14/1/2018

από vagelis kond
Ορισμοί διαιτητών πρωταθλημάτων 13-14/1/2018

Α ΕΠΣ-Β ΕΠΣ, προπαιδικού και παιδικού πρωταθλήματος.

6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 13/1 ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΦΙΛΛΙΠΙΑΔΑ

 

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ  - ΓΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ  10.00 

 ΣΤΟΥΠΑΣ ΧΡ

 

ΑΕ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ- ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ   11.00

ΣΤΟΥΠΑΣ Π

 

ΑΡΤΑ 2013-ΑΟΦ 12.00  ΣΤΟΥΠΑΣ ΧΡ

NEA ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΙΩΝ 2016-ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΦΕΗΣ 1.00   ΣΤΟΥΠΑΣ Π

 

ΠΑΙΔΙΚΟ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΠΡΩΤΟΥ ΓΥΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 14/1

 

ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ-ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ ΣΕΛΛΑΔΕΣ 11.30  

ΠΕΤΣΙΝΗΣ-ΣΤΟΥΠΑΣ ΧΡ-ΖΑΒΟΣ

 

ΑΡΤΑ 2013-ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ ΕΠΣ 11.00   

ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ-ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ-ΣΤΟΥΠΑΣ Π

 

Α ΕΠΣ 17η αγωνιστική 13/1/2018 ΩΡΑ 15.00

 

ΑΟ Φιλοθεής - ΑΟ Φλωριάδας    ΦΙΛΟΦΕΗΣ

ΣΑΡΛΗΣ ΧΡ-ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ-ΣΤΟΥΠΑΣ ΧΡ  ΕΔ/ΕΠΣ ΦΩΤΙΑΔΗΣ

 

Απόλλων Γλυκορίζου - ΑΕ Καμπής    ΓΛΥΚΟΡΙΖΟΥ

ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ-ΚΥΡΙΑΚΟΥ-ΛΑΜΠΡΟΥ

 

Αχιλλέας Νεοχωρίου - ΑΟΚ Τζουμέρκων   ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΜΑΝΟΣ-ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ-ΣΩΤΗΡΙΟΥ

 

ΠΑΣ Ανέζα - ΑΕ Μενιδίου   ΑΝΕΖΑΣ  

  ΣΙΑΤΗΣ-ΠΕΤΣΙΝΗΣ-ΚΟΣΙΝΑΣ  ΕΔ/ΕΠΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα - Ηρόδοτος Καλογερικού  ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

ΝΟΥΣΙΑΣ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ-ΣΤΟΥΠΑΣ Π 

 

Φιλέλληνες Πέτα - Νίκη Καλαμιάς   ΠΕΤΑ

ΚΑΛΙΑΚΑΤΣΟΣ-ΜΑΖΑΡΑΚΟΣ-ΝΙΚΟΥ

 

Δόξα Άρτας - ΑΕΜ Μέλισσα   Γ ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΤΡΑΜΠΑΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΔ/ΕΠΣ ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗΣ

 

ΑΕ Ξηροβουνίου - Προοδευτική Γραμμενίτσας  ΚΑΜΠΗΣ

ΤΣΙΩΡΗΣ-ΒΑΤΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΌΣ

 

 Β ΕΠΣ 14η Αγωνιστική Κυριακή 14/1 15:00

 

ΑΕ ΡΑΔΟΒΥΖΙΩΝ - ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟΥ   ΔΗΜΑΡΙΟ

ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ-ΚΥΡΙΑΚΟΥ-ΣΤΟΥΠΑΣ Π

 

ΓΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ- ΑΟ ΚΟΡΦΟΒΟΥΝΙΟΥ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ

ΝΟΥΣΙΑΣ-ΚΟΣΙΝΑΣ-ΠΕΤΣΙΝΗΣ ΕΔ/ΕΠΣ ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗΣ

 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΕΡΑΜΑΤΩΝ   0-3 α.α.

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΟΒΑΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΟΚΚΑ  ΡΑΧΗΣ

ΤΣΙΩΡΗΣ-ΣΑΡΛΗΣ ΧΡ-ΤΡΑΜΠΑΣ

 

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ  ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

ΝΙΚΟΥ-ΛΑΜΠΡΟΥ-ΛΙΑΠΗΣ

 

ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 12:00  ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΦΑΝΤΗΣ Δ-ΜΕΣΙΤΙ-ΒΑΤΟΣ

 

ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ - ΝΕΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΙΩΝ 12:00  Γ ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ  

ΜΑΝΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ-ΠΟΛΥΖΟΣ ΕΔ/ΕΠΣ ΦΩΤΙΑΔΗΣ