• ΠΑΟΚ-Φρίμπουργκ 92-61Παίζοντας εξαιρετικό μπάσκετ από το ξεκίνημα ο ΠΑΟΚ επικράτησε με 92-61 της Φρίμπουργκ για το Basketball Champions League.
  • Αρης-Ντνίπρο 86-61Τη δεύτερη νίκη του στον 7ο όμιλο του Europe Cup, η οποία δεν έχει κανένα βαθμολογικό αντίκρισμα, πανηγύρισε απόψε στο Αλεξάνδρειο ο Άρης.
  • Επειτα από ήττα μου ΠΑΟ σε ντέρμπι βρήκα το αυτοκίνητό του σπασμένοΩς μία χώρα των άκρων χαρακτήρισε την Ελλάδα ο Ρόμπιν Λουντ, με αφορμή τον αγώνα της Εθνική με την Φινλανδία στο ΟΑΚΑ για το Nations League.
  • Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ολυμπιακός: Οι «σφυρίχτρες» του ντέρμπιΔιαβάστε ποιοι διαιτητές θα «σφυρίξουν» το ντέρμπι του Παναθηναϊκού ΟΠΑΠ με τον Ολυμπιακό (18/11, 18:00), για την έκτη αγωνιστική της Basket League.
  • ΑΕΚ: Εξετάζει Μίσιτς ενόψει ΙανουαρίουΟ 24χρονος Κροάτης μέσος της Σπόρτινγκ απασχολεί την Ένωση.
  • Μπάγερν και Γιουβέντους ενδιαφέρονται για ΜανωλάΠοια η θέση της Ρόμα.
  • Ολυμπιακός: «Κοντά στον Μπεν Αμόρ»Ο Ολυμπιακός φέρεται έτοιμος να φέρει στην Ελλάδα τον Μπεν Αμόρ.
  • Σε κίνδυνο η θέση της Παρί στο Τσάμπιονς Λιγκ λόγω οικονομικού fair playΤο άνοιγμα, εκ νέου, της έρευνας της UEFA για την υπόθεση της Παρί ΣΖ, σχετικά με τη μη συμμόρφωσή της με το οικονομικό fair play, θέτει σε κίνδυνο την συμμετοχή της στο Champions League.

 

 

 

 

 

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 3-4/11

από vagelis kond
ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 3-4/11

Α ΕΠΣ-Β ΕΠΣ Άρτας 7η και 5η αγωνιστική αντίστοιχα.

7η αγωνιστική

3/11/2018 15:00

ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ-ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ

ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗΣ-ΚΥΡΙΑΚΟΥ-ΔΙΟΝΥΣΗΣ

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

ΝΙΚΟΥ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ-ΣΑΡΛΗΣ Χ.

ΑΕ ΚΑΜΠΗΣ-ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΗΣ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ-ΒΑΣΙΛΑ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΛΥΚΟΡΙΖΟΥ-ΑΟ ΚΟΡΦΟΒΟΥΝΙΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΓΛΥΚΟΡΙΖΟΥ

ΝΟΥΣΙΑΣ-ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ-ΣΙΑΤΗΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ-ΑΕ ΞΗΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

ΔΗΜΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΤΑΣ

ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ-ΜΑΖΑΡΑΚΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ-ΠΑΣ ΑΝΕΖΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΝΙΔΙΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΒΑΤΟΣ-ΑΛΕΥΡΗ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΟΒΑΤΟΥ-ΦΙΛΕΛΛΗΝΕΣ ΠΕΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΟΒΑΤΟΥ

ΤΣΙΩΡΗΣ-ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΟΥΣΟΥΛΑΣ

 

5η αγωνιστική 4/11

ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ-ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ  ΩΡΑ 11:30

ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ

ΚΟΥΣΟΥΛΑΣ-ΒΑΣΙΛΑ-ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΩΡΑ 11:30

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΤΣΙΩΡΗΣ-ΛΑΜΠΡΟΥ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟ 1943-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΩΡΑ 15:00

ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΟΤΟΠΟΥ

ΝΙΚΟΥ-ΠΟΛΥΖΟΣ-ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ

ΑΟ ΚΛΕΙΔΙΟΥ-ΠΑΝΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΩΡΑ 15:00

ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΑΡΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΟΥ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ-ΜΕΣΙΤΙ

ΑΟΚ ΤΖΟΥΜΕΡΚΩΝ-ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ  ΩΡΑ 15:00

ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΥΡΓΑΡΕΛΙΟΥ

ΣΙΑΤΗΣ-ΣΤΟΥΠΑΣ Π-ΑΛΕΥΡΗ

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 3/11/2018 ΩΡΑ 11:00

ΑΕ ΚΑΜΠΗΣ-ΑΕ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΗΣ

ΚΟΥΣΟΥΛΑΣ-ΛΑΜΠΡΟΥ-ΣΙΛΙΟΓΚΑΣ

ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ-ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ

ΔΙΟΝΥΣΗΣ-ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ-ΒΑΡΕΛΗΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ-ΑΡΤΑ 2013

ΓΗΠΕΔΟ ΡΑΧΗΣ

ΠΟΛΥΖΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ-ΒΑΣΙΛΑ