• Αρμάνι Μιλάνο-Παναθηναϊκός 83-95Ο Παναθηναϊκός πήρε νίκη (95-83) και διαφορά κόντρα στην Αρμάνι Μιλάνο, με τον Νικ Καλάθη να κάνει φοβερό παιχνίδι
  • Άρης: Προπόνηση χωρίς προβλήματαΔιήμερο ρεπό Κυριακή-Δευτέρα για τους «κίτρινους».
  • ΑΕΚ: Για το 3 στα 3 στο ΟΑΚΑ (photo)Εισιτήρια για τα τρία επόμενα εντός έδρας ματς κυκλοφορεί η ΑΕΚ.
  • Αυτός είναι ο Ιντρίσα που δοκίμασε ο Παναθηναϊκός Στο φιλικό του Παναθηναϊκού με την Κ21 του Μαυροβουνίου, οι «πράσινοι» δοκίμασαν τον Ιντρίσα Σαμπού.
  • ΠΑΟΚ: Αποθεώνουν Σβιντέρσκι οι ΙταλοίΧαρακτηρίζουν τον άσο του ΠΑΟΚ ως τον νέο Πιάτεκ.
  • Ολοταχώς για μπαράζ στη Γ’ Εθνική!Από το περιβάλλον του Υφυπουργού ΑΘλητισμού έχει διαρρεύσει ότι δεν πρόκειται να συμβεί κάτι άλλο πέραν των όσων προβλέπει η προκήρυξη η οποία αναφέρει ρητά ότι οι δευτεραθλητές θα δώσουν παιχνίδια μπαράζ.
  • Εθνική Ελπίδων: Φιλική ήττα από τη ΣλοβακίαΗ Εθνική Ελπίδων ηττήθηκε με 4-3 στη Ζίλινα.
  • Το πλήρες πρόγραμμα της 25ης αγωνιστικής της Football LeagueΗ Football League ανακοίνωσε την Παρασκευή (22/03) το πλήρες πρόγραμμα της 25ης αγωνιστικής οι αγώνες της οποίας - πλην των τηλεοπτικών - θα ξεκινήσουν στις 16:00

 

 

 

 

 

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 3-4/11

από vagelis kond
ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 3-4/11

Α ΕΠΣ-Β ΕΠΣ Άρτας 7η και 5η αγωνιστική αντίστοιχα.

7η αγωνιστική

3/11/2018 15:00

ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ-ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ

ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗΣ-ΚΥΡΙΑΚΟΥ-ΔΙΟΝΥΣΗΣ

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

ΝΙΚΟΥ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ-ΣΑΡΛΗΣ Χ.

ΑΕ ΚΑΜΠΗΣ-ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΗΣ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ-ΒΑΣΙΛΑ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΛΥΚΟΡΙΖΟΥ-ΑΟ ΚΟΡΦΟΒΟΥΝΙΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΓΛΥΚΟΡΙΖΟΥ

ΝΟΥΣΙΑΣ-ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ-ΣΙΑΤΗΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ-ΑΕ ΞΗΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

ΔΗΜΗΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΤΑΣ

ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ-ΜΑΖΑΡΑΚΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ-ΠΑΣ ΑΝΕΖΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΝΙΔΙΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΒΑΤΟΣ-ΑΛΕΥΡΗ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΟΒΑΤΟΥ-ΦΙΛΕΛΛΗΝΕΣ ΠΕΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΟΒΑΤΟΥ

ΤΣΙΩΡΗΣ-ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΟΥΣΟΥΛΑΣ

 

5η αγωνιστική 4/11

ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ-ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ  ΩΡΑ 11:30

ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ

ΚΟΥΣΟΥΛΑΣ-ΒΑΣΙΛΑ-ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΩΡΑ 11:30

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΤΣΙΩΡΗΣ-ΛΑΜΠΡΟΥ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟ 1943-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΩΡΑ 15:00

ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΟΤΟΠΟΥ

ΝΙΚΟΥ-ΠΟΛΥΖΟΣ-ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ

ΑΟ ΚΛΕΙΔΙΟΥ-ΠΑΝΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΩΡΑ 15:00

ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΑΡΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΟΥ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ-ΜΕΣΙΤΙ

ΑΟΚ ΤΖΟΥΜΕΡΚΩΝ-ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ  ΩΡΑ 15:00

ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΥΡΓΑΡΕΛΙΟΥ

ΣΙΑΤΗΣ-ΣΤΟΥΠΑΣ Π-ΑΛΕΥΡΗ

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 3/11/2018 ΩΡΑ 11:00

ΑΕ ΚΑΜΠΗΣ-ΑΕ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΗΣ

ΚΟΥΣΟΥΛΑΣ-ΛΑΜΠΡΟΥ-ΣΙΛΙΟΓΚΑΣ

ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ-ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ

ΔΙΟΝΥΣΗΣ-ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ-ΒΑΡΕΛΗΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ-ΑΡΤΑ 2013

ΓΗΠΕΔΟ ΡΑΧΗΣ

ΠΟΛΥΖΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ-ΒΑΣΙΛΑ