ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
  • Διοίκηση, τεχνική ηγεσία και ποδοσφαιριστές, γιόρτασαν την πολύ καλή πορεία της ΑΕ ΚαραϊσκάκηςΑς κρατήσουν οι χοροί... Μετά το χορό, ανανεώθηκε και η συνεργασία με τον Σάκη...
  • Χάρρυ Κλυνν: Το απολαυστικό βίντεο για την Εθνική Ελλάδας! (video)Θλίψη έχει προκαλέσει στον καλλιτεχνικό χώρο και όχι μόνο η είδηση του θανάτου του Χάρρυ Κλυνν.
  • ΑΕΚ: Ξεκίνησε να «χτίζει» με… ΛιβάγιαΗ ΑΕΚ προετοιμάζεται για τη νέα σεζόν με τον Μάρκο Λιβάγια να είναι το αφεντικό!
  • Ανοιχτός για συνάντηση με τον Παναθηναϊκό ο ΜπερτομέουΟ Εκτελεστικός Διευθυντής της Euroleague εξέφρασε την επιθυμία του να τα πει διά ζώσης με τους ανθρώπους του «τριφυλλιού».
  • Οι ημιτελικοί του Κυπέλλου ΕρασιτεχνώνΟρίστηκαν από την ΕΠΟ οι δύο νοκ άουτ ημιτελικοί του Κυπέλλου Ερασιτεχνών.
  • Σε δίκη παραπέμπονται Σαββίδης και Μίχελ για την εισβολή στο ΠΑΟΚ-ΑΕΚΕις βάρος τους απαγγέλθηκε ποινική δίωξη για παράβαση του Νόμου περί Αθλητισμού, ύστερα από προκαταρκτική εξέταση, την οποία διενήργησε η εισαγγελέας Πλημμελειοδικών, αρμόδια για θέματα αθλητισμού, Ευαγγελία Λιάσου.
  • «Όργια» ΛεΜπρόν στο come back των Καβαλίερς! (video)Με ηγέτη τον εκπληκτικό ΛεΜπρόν Τζέιμς, που πέτυχε 44 πόντους, οι Καβαλίερς νίκησαν με 111-102 τους Σέλτικς στο Κλίβελαντ και ισοφάρισαν σε 2-2 στη σειρά των τελικών της Ανατολής.
  • Facebook: Μαζικές διαγραφές fake λογαριασμών και αναλύσεωνΓια πρώτη φορά το Facebook δημοσιοποίησε αναλυτικά στοιχεία για τα μέτρα που έχει πάρει με στόχο να "καθαρίσει" την πλατφόρμα του από περιεχόμενο βίας, σεξ, τρομοκρατικής προπαγάνδας, μίσους.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 18-19/5

από vagelis kond
ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 18-19/5

Α ΕΠΣ ΑΡΤΑΣ ΑΝΟΔΟΥ,Α ΕΠΣ ΑΡΤΑΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣ ,ΦΟΥΤΜΠΟΛ ΛΙΓΚ ΝΕΩΝ και ΤΕΛΙΚΟΥ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

Α ΕΠΣ ΑΡΤΑΣ ΑΝΟΔΟΥ  4η αγωνιστική Σάββατο 19/5 17.00

 

ΑΟ Φλωριάδας - ΑΕΜ Μέλισσα ΓΗΠΕΔΟ ΦΛΩΡΙΑΔΑΣ  

ΜΑΓΙΑΝΝΗΣ-ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ-ΓΚΟΚΑ


ΑΕ Ξηροβουνίου - ΑΕ Καμπής  ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΗΣ  

ΚΑΛΙΑΚΑΤΣΟΣ- ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΚΟΣΙΝΑΣ

 

Α ΕΠΣ ΑΡΤΑΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣ  4η αγωνιστική Σάββατο 19/5 17.00

 

Ηρόδοτος Καλογερικού - ΑΟΚ Τζουμέρκων ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΟΓΕΡΙΚΟΥ  

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΣΑΡΛΗΣ ΧΡ-ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ


ΑΕ Μενιδίου - Αχιλλέας Νεοχωρίου  ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΝΙΔΙΟΥ

ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗΣ-ΣΙΑΤΗΣ-ΒΑΤΟΣ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  ΩΡΑ 15.30    ΦΟΥΤΜΠΟΛ ΛΙΓΚ ΝΕΩΝ

 

ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ

ΑΕ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ-ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ

ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ-ΜΑΝΟΣ -ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 20/05 ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 

ΩΡΑ 18.30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ

ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ-ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ

ΤΣΙΩΡΗΣ-ΠΟΛΥΖΟΣ-ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ