• Αρμάνι Μιλάνο-Παναθηναϊκός 83-95Ο Παναθηναϊκός πήρε νίκη (95-83) και διαφορά κόντρα στην Αρμάνι Μιλάνο, με τον Νικ Καλάθη να κάνει φοβερό παιχνίδι
  • Άρης: Προπόνηση χωρίς προβλήματαΔιήμερο ρεπό Κυριακή-Δευτέρα για τους «κίτρινους».
  • ΑΕΚ: Για το 3 στα 3 στο ΟΑΚΑ (photo)Εισιτήρια για τα τρία επόμενα εντός έδρας ματς κυκλοφορεί η ΑΕΚ.
  • Αυτός είναι ο Ιντρίσα που δοκίμασε ο Παναθηναϊκός Στο φιλικό του Παναθηναϊκού με την Κ21 του Μαυροβουνίου, οι «πράσινοι» δοκίμασαν τον Ιντρίσα Σαμπού.
  • ΠΑΟΚ: Αποθεώνουν Σβιντέρσκι οι ΙταλοίΧαρακτηρίζουν τον άσο του ΠΑΟΚ ως τον νέο Πιάτεκ.
  • Ολοταχώς για μπαράζ στη Γ’ Εθνική!Από το περιβάλλον του Υφυπουργού ΑΘλητισμού έχει διαρρεύσει ότι δεν πρόκειται να συμβεί κάτι άλλο πέραν των όσων προβλέπει η προκήρυξη η οποία αναφέρει ρητά ότι οι δευτεραθλητές θα δώσουν παιχνίδια μπαράζ.
  • Εθνική Ελπίδων: Φιλική ήττα από τη ΣλοβακίαΗ Εθνική Ελπίδων ηττήθηκε με 4-3 στη Ζίλινα.
  • Το πλήρες πρόγραμμα της 25ης αγωνιστικής της Football LeagueΗ Football League ανακοίνωσε την Παρασκευή (22/03) το πλήρες πρόγραμμα της 25ης αγωνιστικής οι αγώνες της οποίας - πλην των τηλεοπτικών - θα ξεκινήσουν στις 16:00

 

 

 

 

 

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 10-11/11/2018

από vagelis kond
ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 10-11/11/2018

Α ΕΠΣ-Β ΕΠΣ, προπαιδικού και παιδικού πρωταθλήματος.

8η αγωνιστική Α ΕΠΣ ΑΡΤΑΣ

10/11/2018 ΩΡΑ 15:00

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ-ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ-ΓΚΟΚΑ

ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ-ΑΕ ΚΑΜΠΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ-ΛΑΜΠΡΟΥ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΛΥΚΟΡΙΖΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΒΑΤΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΤΑΣ

ΤΣΙΩΡΗΣ-ΜΑΝΟΣ-ΣΙΑΤΗΣ

ΑΟ ΚΟΡΦΟΒΟΥΝΙΟΥ-ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΡΦΟΒΟΥΝΙΟΥ

ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗΣ-ΚΟΥΣΟΥΛΑΣ-ΣΑΡΛΗΣ Χ.

ΑΕ ΞΗΡΟΒΟΥΝΙΟΥ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΟΒΑΤΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΗΣ

ΝΙΚΟΥ-ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ-ΒΑΣΙΛΑ

ΠΑΣ ΑΝΕΖΑ-ΦΙΛΕΛΛΗΝΕΣ ΠΕΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΕΖΑΣ

ΝΟΥΣΙΑΣ-ΜΑΖΑΡΑΚΟΣ-ΔΙΟΝΥΣΗΣ

 

6η αγωνιστική Β ΕΠΣ ΑΡΤΑΣ 11/11

ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ ΩΡΑ 12:00

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΚΟΥΣΟΥΛΑΣ-ΑΛΕΥΡΗ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ-ΠΑΣ ΚΟΜΜΕΝΟ 1943 ΩΡΑ 15:00

ΓΗΠΕΔΟ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

ΤΣΙΩΡΗΣ-ΑΛΕΥΡΗ-ΣΤΟΥΠΑΣ Π.

ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ-ΑΟ ΚΛΕΙΔΙΟΥ ΩΡΑ 15:00

ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ-ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΟΚ ΤΖΟΥΜΕΡΚΩΝ ΩΡΑ 15:00

ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΣΑΡΛΗΣ Χ.-ΓΚΟΚΑ-ΛΑΜΠΡΟΥ

ΠΑΝΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΟΚΚΑ ΩΡΑ 15:00

ΓΗΠΕΔΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

ΝΙΚΟΥ-ΠΕΤΣΙΝΗΣ-ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ

 

ΠΑΙΔΙΚΟ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ 11/11/2018

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ-ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ

 ΩΡΑ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ

ΠΟΛΥΖΟΣ-ΒΑΡΕΛΗΣ-ΣΙΛΙΟΓΚΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ Κ13 9Χ9

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10/11/2018

ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΑΣ

ΤΣΙΩΡΗΣ-ΑΛΕΥΡΗ

ΑΕ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ-ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΩΡΑ 10:00

ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ-ΑΟ ΦΛΩΡΙΑΔΑΣ ΩΡΑ 11.15

 

ΓΗΠΕΔΟ PLAY

ΠΟΛΥΖΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ ΩΡΑ 9.30

ΑΡΤΑ 2013-ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ ΩΡΑ 10.45

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ-ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ ΩΡΑ 12.00

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ11 5Χ5

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11/11/2018

ΓΗΠΕΔΟ PLAY

ΚΟΥΣΟΥΛΑΣ-ΣΙΛΙΟΓΚΑΣ

ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ-ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΩΡΑ 9.30

ΑΕ ΚΑΜΠΗΣ-ΑΡΤΑ 2004 ΩΡΑ 10.30

ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ-ΑΡΤΑ 2013 ΩΡΑ 11.30

ΑΕ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ-ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ ΩΡΑ 12.30

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ-ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΩΡΑ 13.30

ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΩΡΑ 13.30

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ9 5Χ5

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11/11/2018

ΓΗΠΕΔΟ PLAY

ΔΙΟΝΥΣΗΣ-ΒΑΡΕΛΗΣ

ΦΙΛΕΛΛΗΝΕΣ ΠΕΤΑ-ΑΡΤΑ 2013 ΩΡΑ 9.30

ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ-ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΩΡΑ 10.30

ΑΕ ΚΑΜΠΗΣ-ΑΡΤΑ 2004 ΩΡΑ 11.30

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ-ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ ΩΡΑ 12.30