ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
Μόνος πρώτος πλέον ο Ολυμπιακός Καλοβάτου 2-0 τον Ερμή ΚεραματώνΣτο ντέρμπι κορυφής της Β' ΕΠΣ Άρτας στον Καλόβατο η γηπεδούχος ομάδα κατάφερε να πάρει την νίκη και τους 3 βαθμούς που την φέρνουν μόνη πρώτη στην κορυφή του βαθμολογικού πίνακα. Διαβάστε περισσότερα: http://www.hpeiros-spor.com/news/v-eps-artas-moΑναγέννηση Άρτας - Honda Πανόραμα 34-25Νικηφόρα συνέχισε η Φέτα Ήπειρος Αναγέννηση Άρτας καθώς επιβλήθηκε το Σάββατο 19/11 την Honda Πανόραμα εύκολα με 34-25 και την πέρασε στην βαθμολογία καθώς βρίσκεται στην 3η θέση πλέον με 6 βαθμούς. Αποβολή για Χιμένεθ και άσεμνη χειρονομία στους φίλους του ΠΑΟΟ Μανόλο Χιμένεθ αποβλήθηκε στο 86ο λεπτό της αναμέτρησης της ΑΕΚ με τον Παναθηναϊκό και για δεύτερο συνεχόμενο αγώνα δεν έμεινε στον πάγκο μέχρι το σφύριγμα της λήξης (είχε αποβληθεί και στο ντέρμπι με τον ΠΑΟΚ).Ήττα του Τηλυκράτη στην Κοζάνη από την ΑΕΠ ΚαραγιαννίωνΤην εκτός έδρας ήττα με 4-2 γνώρισε ο Τηλυκράτης Λευκάδας από την ΑΕ Ποντίων Καραγιαννίων, για την 9η αγωνιστική της Γ΄ Εθνικής.Η βαθμολογία της Super LeagueΔείτε πως διαμορφώνεται η βαθμολογία μετά τους αγώνες της Κυριακής (19/11).
  • Μόνος πρώτος πλέον ο Ολυμπιακός Καλοβάτου 2-0 τον Ερμή ΚεραματώνΣτο ντέρμπι κορυφής της Β' ΕΠΣ Άρτας στον Καλόβατο η γηπεδούχος ομάδα κατάφερε να πάρει την νίκη και τους 3 βαθμούς που την φέρνουν μόνη πρώτη στην κορυφή του βαθμολογικού πίνακα. Διαβάστε περισσότερα: http://www.hpeiros-spor.com/news/v-eps-artas-mo
  • Αναγέννηση Άρτας - Honda Πανόραμα 34-25Νικηφόρα συνέχισε η Φέτα Ήπειρος Αναγέννηση Άρτας καθώς επιβλήθηκε το Σάββατο 19/11 την Honda Πανόραμα εύκολα με 34-25 και την πέρασε στην βαθμολογία καθώς βρίσκεται στην 3η θέση πλέον με 6 βαθμούς.
  • Αποβολή για Χιμένεθ και άσεμνη χειρονομία στους φίλους του ΠΑΟΟ Μανόλο Χιμένεθ αποβλήθηκε στο 86ο λεπτό της αναμέτρησης της ΑΕΚ με τον Παναθηναϊκό και για δεύτερο συνεχόμενο αγώνα δεν έμεινε στον πάγκο μέχρι το σφύριγμα της λήξης (είχε αποβληθεί και στο ντέρμπι με τον ΠΑΟΚ).
  • Ήττα του Τηλυκράτη στην Κοζάνη από την ΑΕΠ ΚαραγιαννίωνΤην εκτός έδρας ήττα με 4-2 γνώρισε ο Τηλυκράτης Λευκάδας από την ΑΕ Ποντίων Καραγιαννίων, για την 9η αγωνιστική της Γ΄ Εθνικής.
  • Η βαθμολογία της Super LeagueΔείτε πως διαμορφώνεται η βαθμολογία μετά τους αγώνες της Κυριακής (19/11).
  • Παναθηναϊκός - ΑΕΚ 1-1: Έσωσε την παρτίδα με Λιβάγια σε νεκρό χρόνοΟ Λιβάγια διαμόρφωσε το τελικό 1-1 στο ντέρμπι του Παναθηναϊκού με την ΑΕΚ σκοράροντας στο τελευταίο λεπτό των καθυστερήσεων.
  • Σάρωσε και στην Άρτα η Φώφη ΓεννηματάΣε σύνολο 1000 ψηφισάντων έλαβε 719 ψήφους, έναντι 274 του Ν. Ανδρουλάκη
  • Νίκη με ανατροπή για τον Εθνικό Φιλιππιάδας τον ΠανλευκάδιοΤη δεύτερη νίκη για το πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής πανηγύρισε ο Εθνικός Φιλιππιάδας, ο οποίος κέρδισε με ανατροπή (1-2) τον Πανλευκάδιο.