• Εύκολα η Αναγέννηση Άρτας τον Φιλώτα! Αρης Αναγεννηση Χωρίς να συναντήσει ιδαίτερες δυσκολίες η Φέτα Ήπειρος Αναγέννηση Άρτας πέρασε από την Φλώρινα επικρατώντας του τοπικού Φιλώτα με 30-22 για την 6η αγωνιστική της Α1 χάντμπολ των γυναικών.
  • Ακόμη μια νίκη για τον Πρωτέα Άρτας!Έφυγε με τη νίκη από τη Θεσσαλονίκη κερδίζοντας το Μακεδονικό με 28-21.
  • Τα highlights από το  Αμφίλοχος - Αστέρας Παραποτάμου 2-1Δείτε τα γκολ και τις καλύτερες φάσεις από τον αγώνα.
  • Τα highlights από το Θεσπρωτός-Πανλευκάδιος 3-1Δείτε τα γκολ και τις καλύτερες φάσεις από τον αγώνα του Θεσπρωτού με τον Πανλευκάδιο.
  • Η συνέντευξη τύπου από το Τηλυκράτης Λευκάδας-Εθνικός Φιλιππιάδας (video)Η συνέντευξη τύπου από το Τηλυκράτης Λευκάδας-Εθνικός Φιλιππιάδας
  • Τα highlights από το Τηλυκράτης Λευκάδας-Εθνικός ΦιλιππιάδαςΔείτε τα γκολ και τις καλύτερες φάσεις από τον αγώνα του Τηλυκράτη Λευκάδας με τον Εθνικό Φιλιππιάδας
  • Η βαθμολογία της Super LeagueΔείτε πως διαμορφώνεται η βαθμολογία στην Super League μετά τους αγώνες της Κυριακής (10/12) για την 14η αγωνιστική της Super League.
  • ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός 4-0: Παραδόθηκε στη γεμάτη Τούμπα και τον ΠέλκαΟ ΠΑΟΚ έκανε φύλλο και φτερό στην Τούμπα τον Παναθηναϊκό των χιλίων προβλημάτων τον οποίο νίκησε 4-0 με τον Πέλκα να κάνει τη διαφορά - Απογοητευτικοί οι «πράσινοι» στο δεύτερο ημίχρονο όταν και πάτησε γκάζι ο δικέφαλος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΜΙΚΤΩΝ ΑΓΩΝΑΣ ΜΕ ΕΠΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ 6/12

από vagelis kond
ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΜΙΚΤΩΝ ΑΓΩΝΑΣ ΜΕ ΕΠΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ 6/12

ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ 9.50 ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΟΔΟ - ΩΡΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 12.30 ΚΑΙ 14.30 ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΝΕΩΝ 2002-2003 

                                                   

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΦΕΗΣ  1.ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ 2. ΕΞΑΡΧΟΣ ΜΑΡ. 3.ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ 

ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ 4.ΚΑΚΟΧΡΗΣΤΟΣ 5.ΜΠΑΣΙΑΔΗΜΑΣ 6.ΠΑΝΟΣ Κ 7. ΜΠΟΚΟΣ Γ

ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ 8.ΘΕΟΔΩΡΟΥ 9. ΣΙΜΟΣ ΧΡ. 10 .ΜΙΚΡΟΒΑΣ  11.ΜΠΟΚΟΣ ΝΙΚ 12. ΜΠΟΛΙΕΡΑΚΗΣ

ΑΡΤΑ 2013 13. ΜΙΓΔΟΣ 14. ΚΩΤΣΗΣ

ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ 15.ΚΑΝΑΡΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΛΥΚΟΡΙΖΟΥ16. ΝΟΥΤΣΟΣ ΑΙΜ

ΑΕ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ 17. ΖΟΤΑΙ ΑΛ 18. ΜΠΑΛΑΟΥΡΑΣ ΝΙΚ 

 

ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΠΑΙΔΩΝ 2004-2005

 

 ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΟΦΕΗΣ 1.ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ 2.  ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ

ΑΕΜ ΜΕΛΙΣΣΑ 3. ΝΑΝΟΣ 

ΓΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ 4. ΤΣΟΓΚΑΣ  5.ΤΖΟΥΒΑΡΑΣ6.ΜΠΑΣΙΑΔΗΜΑΣ ΚΩΝ. 7.ΝΤΑΛΑΣ Β

ΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ  8.ΣΙΜΟΣ ΝΙΚ  9. ΜΠΑΚΟΛΑΣ Θ 10. ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΣ 

 ΝΕΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΙΩΝ 2016 11.ΚΟΣΜΑΣ ΑΘ

ΑΡΤΑ 2013 12.ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ ΚΩΝ 13.ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝ 14 ΠΕΤΣΑΣ ΝΙΚ 

ΑΕ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ 15. ΡΑΠΤΗΣ ΚΩΝ   16.ΤΣΑΜΠΑΣ ΚΩΝ17. ΡΙΖΟΣ Λ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜ/ΤΣΑΣ 18.ΖΩΓΟΣ ΚΩΝ