G-ETHNIKI

Γ’ Εθνική: Το πρόγραμμα του 5ου ομίλου με τη συμμετοχή της Αναγέννησης Άρτας

Στον 5ο όμιλο συμμετέχουν 13 ομάδες και το πρόγραμμα είναι 26 αγωνιστικών.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική  
Θύελλα Κατσικάς – Αναγέννηση Άρτας
ΟΦΑΜ – Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς
Αστέρας Καληράχης – Τηλυκράτης
ΠΑΣ Πρέβεζα – ΠΑΣ Θύελλα
Αχέρων Καναλακίου – ΑΕ Λευκίμμης
ΑΕ Μεσολογγίου – Αμβρακικός Λουτρού
Ρεπό: Παναγρινιακός
   
2η αγωνιστική  
Παναγρινιακός – Θύελλα Κατσικάς
Αναγέννηση Άρτας – ΟΦΑΜ
Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς – ΠΑΣ Πρέβεζα
Τηλυκράτης – Αχέρων Καναλακίου
ΠΑΣ Θύελλα – ΑΕ Μεσολογγίου
ΑΕ Λευκίμμης – Αμβρακικός Λουτρού
Ρεπό: Αστέρας Καληράχης
   
3η αγωνιστική  
Θύελλα Κατσικάς – ΟΦΑΜ
Αστέρας Καληράχης – Παναγρινιακός
ΠΑΣ Πρέβεζα – Αναγέννηση Άρτας
ΑΕ Μεσολογγίου – Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς
Αμβρακικός Λουτρού – Τηλυκράτης
ΑΕ Λευκίμμης – ΠΑΣ Θύελλα
Ρεπό: Αχέρων Καναλακίου
   
4η αγωνιστική  
Αστέρας Καληράχης – Θύελλα Κατσικάς
ΟΦΑΜ – ΠΑΣ Πρέβεζα
Παναγρινιακός – Αχέρων Καναλακίου
Αναγέννηση Άρτας – ΑΕ Μεσολογγίου
Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς – ΑΕ Λευκίμμης
Τηλυκράτης – ΠΑΣ Θύελλα
Ρεπό: Αμβρακικός Λουτρού
   
5η αγωνιστική  
Θύελλα Κατσικάς – ΠΑΣ Πρέβεζα
Αχέρων Καναλακίου – Αστέρας Καληράχης
ΑΕ Μεσολογγίου – ΟΦΑΜ
Αμβρακικός Λουτρού – Παναγρινιακός
ΑΕ Λευκίμμης – Αναγέννηση Άρτας
Τηλυκράτης – Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς
Ρεπό: ΠΑΣ Θύελλα
   
6η αγωνιστική  
Αχέρων Καναλακίου – Θύελλα Κατσικάς
ΠΑΣ Πρέβεζα – ΑΕ Μεσολογγίου
Αστέρας Καληράχης – Αμβρακικός Λουτρού
ΟΦΑΜ – ΑΕ Λευκίμμης
Παναγρινιακός – ΠΑΣ Θύελλα
Αναγέννηση Άρτας – Τηλυκράτης
Ρεπό: Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς
   
7η αγωνιστική  
Θύελλα Κατσικάς – ΑΕ Μεσολογγίου
Αμβρακικός Λουτρού – Αχέρων Καναλακίου
ΑΕ Λευκίμμης – ΠΑΣ Πρέβεζα
ΠΑΣ Θύελλα – Αστέρας Καληράχης
Τηλυκράτης – ΟΦΑΜ
Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς – Παναγρινιακός
Ρεπό: Αναγέννηση Άρτας
   
8η αγωνιστική  
Αμβρακικός Λουτρού – Θύελλα Κατσικάς
ΑΕ Μεσολογγίου – ΑΕ Λευκίμμης
Αχέρων Καναλακίου – ΠΑΣ Θύελλα
ΠΑΣ Πρέβεζα – Τηλυκράτης
Αστέρας Καληράχης – Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς
Παναγρινιακός – Αναγέννηση Άρτας
Ρεπό: ΟΦΑΜ
   
9η αγωνιστική  
Θύελλα Κατσικάς – ΑΕ Λευκίμμης
ΠΑΣ Θύελλα – Αμβρακικός Λουτρού
Τηλυκράτης – ΑΕ Μεσολογγίου
Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς – Αχέρων Καναλακίου
Αναγέννηση Άρτας – Αστέρας Καληράχης
ΟΦΑΜ – Παναγρινιακός
Ρεπό: ΠΑΣ Πρέβεζα
   
10η αγωνιστική  
ΠΑΣ Θύελλα – Θύελλα Κατσικάς
ΑΕ Λευκίμμης – Τηλυκράτης
Αμβρακικός Λουτρού – Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς
Αχέρων Καναλακίου – Αναγέννηση Άρτας
ΠΑΣ Πρέβεζα – Παναγρινιακός
Αστέρας Καληράχης – ΟΦΑΜ
Ρεπό: ΑΕ Μεσολογγίου
   
11η αγωνιστική  
Θύελλα Κατσικάς – Τηλυκράτης
Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς – ΠΑΣ Θύελλα
Αναγέννηση Άρτας – Αμβρακικός Λουτρού
Παναγρινιακός – ΑΕ Μεσολογγίου
ΟΦΑΜ – Αχέρων Καναλακίου
ΠΑΣ Πρέβεζα – Αστέρας Καληράχης
Ρεπό: ΑΕ Λευκίμμης
   
12η αγωνιστική  
Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς – Θύελλα Κατσικάς
ΠΑΣ Θύελλα – Αναγέννηση Άρτας
ΑΕ Λευκίμμης – Παναγρινιακός
Αμβρακικός Λουτρού – ΟΦΑΜ
ΑΕ Μεσολογγίου – Αστέρας Καληράχης
Αχέρων Καναλακίου – ΠΑΣ Πρέβεζα
Ρεπό: Τηλυκράτης
   
13η αγωνιστική  
Αναγέννηση Άρτας – Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς
Παναγρινιακός – Τηλυκράτης
ΟΦΑΜ – ΠΑΣ Θύελλα
Αστέρας Καληράχης – ΑΕ Λευκίμμης
ΠΑΣ Πρέβεζα – Αμβρακικός Λουτρού
ΑΕ Μεσολογγίου – Αχέρων Καναλακίου
Ρεπό: Θύελλα Κατσικάς
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

To Top