• Εύκολα η Αναγέννηση Άρτας τον Φιλώτα! Αρης Αναγεννηση Χωρίς να συναντήσει ιδαίτερες δυσκολίες η Φέτα Ήπειρος Αναγέννηση Άρτας πέρασε από την Φλώρινα επικρατώντας του τοπικού Φιλώτα με 30-22 για την 6η αγωνιστική της Α1 χάντμπολ των γυναικών.
  • Ακόμη μια νίκη για τον Πρωτέα Άρτας!Έφυγε με τη νίκη από τη Θεσσαλονίκη κερδίζοντας το Μακεδονικό με 28-21.
  • Τα highlights από το  Αμφίλοχος - Αστέρας Παραποτάμου 2-1Δείτε τα γκολ και τις καλύτερες φάσεις από τον αγώνα.
  • Τα highlights από το Θεσπρωτός-Πανλευκάδιος 3-1Δείτε τα γκολ και τις καλύτερες φάσεις από τον αγώνα του Θεσπρωτού με τον Πανλευκάδιο.
  • Η συνέντευξη τύπου από το Τηλυκράτης Λευκάδας-Εθνικός Φιλιππιάδας (video)Η συνέντευξη τύπου από το Τηλυκράτης Λευκάδας-Εθνικός Φιλιππιάδας
  • Τα highlights από το Τηλυκράτης Λευκάδας-Εθνικός ΦιλιππιάδαςΔείτε τα γκολ και τις καλύτερες φάσεις από τον αγώνα του Τηλυκράτη Λευκάδας με τον Εθνικό Φιλιππιάδας
  • Η βαθμολογία της Super LeagueΔείτε πως διαμορφώνεται η βαθμολογία στην Super League μετά τους αγώνες της Κυριακής (10/12) για την 14η αγωνιστική της Super League.
  • ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός 4-0: Παραδόθηκε στη γεμάτη Τούμπα και τον ΠέλκαΟ ΠΑΟΚ έκανε φύλλο και φτερό στην Τούμπα τον Παναθηναϊκό των χιλίων προβλημάτων τον οποίο νίκησε 4-0 με τον Πέλκα να κάνει τη διαφορά - Απογοητευτικοί οι «πράσινοι» στο δεύτερο ημίχρονο όταν και πάτησε γκάζι ο δικέφαλος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Μπλούνας στο Αιγινιακός – ΑΕ Καραϊσκάκης

από vagelis kond
Μπλούνας στο Αιγινιακός – ΑΕ Καραϊσκάκης

Ορίστηκαν από την ΕΠΟ οι διαιτητές της 7ης αγωνιστικής της Football League.

Αναλυτικά: 

 

Σάββατο 9 Δεκεμβρίου

 

ΟΦΗ – Παναχαϊκή (15:00)
Διαιτητής: Ζαραβίνος (Αθηνών)
Βοηθοί: Κρέτσιμος (Δυτ. Αττικής), Δουλγεράκης (Αν. Αττικής)

 

Κυριακή 10 Δεκεμβρίου

 

ΑΟΧ Κισσαμικός – Σπάρτη (15:00)
Διαιτητής: Κακριδής (Πειραιά)
Βοηθοί: Πολυχρονιάδης (Αν. Αττικής), Κοκμοτός (Ρεθύμνου)

 

Δόξα Δράμας – Άρης (15:00)
Διαιτητής: Γρατσάνης (Τρικάλων)
Βοηθοί: Νταλούκας (Τρικάλων), Παπαδημητρίου (Θεσσαλίας)

 

Πανσερραϊκός – Βέροια (15:00,)
Διαιτητής: Αγγελάκης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Τζιώτζιος, Δημητριάδης (Θράκης)

 

Παναιγιάλειος – Εργοτέλης (15:00)
Διαιτητής: Μπαλατσούκας (Θεσπρωτίας)
Βοηθοί: Καλαμπόκης (Αιτ/νίας), Αδαμόπουλος (Μεσσηνίας)

 

Αιγινιακός – Καραϊσκάκης (15:00)
Διαιτητής: Μπλούνας (Φθιώτιδας)
Βοηθοί: Χ. Τίκας (Καρδίτσας), Παγούρας (Βοιωτίας)

 

Απόλλων Πόντου – Καλλιθέα (15:00)
Διαιτητής: Ρούσης (Θεσσαλίας)
Βοηθοί: Εμπλιούκ, Κηλικιώτης (Ξάνθης)

 

Τρίκαλα – Απόλλων Λάρισας (15:00,)
Διαιτητής: Τεβεκέλης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Μαλανδρής, Γούτας (Χαλκιδικής)