• Παναθηναϊκός - Ξάνθη 3-0Εξαιρετικοί οι πράσινοι στην πρόβα τζενεράλε με Ξανθή. Δυο γκολ ο Μακέντα παρθενικό τέρμα με το τριφύλλι για Κολοβό. Πολύ καλός ο Ζαχίντ
  •  Αναγέννηση Άρτας - ΠΑΣ Ανέζα 5-1Με σκορ 5-1 έληξε το πρώτο φιλικό προετοιμασίας της Αναγέννησης που έγινε σήμερα το απόγευμα στο γήπεδο των Κωστακιών Άρτας.
  • Ελλάδα – Τουρκία 84-70Το δυνατό παιχνίδι της Τουρκίας έβαλε δύσκολα στην Εθνική, η οποία όμως ανταποκρίθηκε και πήρε τη νίκη (84-70) στο δεύτερο παιχνίδι της στο τουρνουά «Ακρόπολις»
  • Φιλική νίκη του Παναιτωλικού στην ΤρίποληΟ Παναιτωλικός επικράτησε 2-0 του Αστέρα Τρίπολης σε φιλική αναμέτρηση.
  • Αλλαγή ημερομηνίας το φιλικό με ΘεσπρωτόΔείτε ποτέ θα γίνει η φιλική αναμέτρηση μεταξύ της Αναγέννησης Άρτας με τον Θεσπρωτό.
  • ΠΑΟΚ: Σενάριο για Σραρφί Ο Μπασέμ Σραρφί φαίνεται να είναι στη λίστα του ΠΑΟΚ.
  • Ολυμπιακός: Στο στόχαστρο ο Ιβάνουσεκ Οι Κροάτες γράφουν για πρόταση του Ολυμπιακού για τον Λούκα Ιβάνουσεκ.
  • Έκλεισε φιλικό με τον Παναιτωλικό στο Αγρίνιο ο ΤηλυκράτηςΣτα πλαίσια της καλύτερης προετοιμασίας της ομάδας μας αλλά και των εξαιρετικών σχέσεων που υπάρχουν ανάμεσα στον Τηλυκράτη και την Π.Α.Ε. Παναιτωλικός , αυτήν την Κυριακή 18 Αυγούστου θα πραγματοποιηθεί φιλικός αγώνας Παναιτωλικός – Τηλυκράτης .

 

 

 

 

 

 

Γ’ Εθνική: Τα αποτελέσματα της της 12ης αγωνιστικής στον 3ο όμιλο

Τελευταία ενημέρωση από vagelis kond
Γ’ Εθνική: Τα αποτελέσματα της της 12ης αγωνιστικής στον 3ο όμιλο

Αναλυτικά η βαθμολογία.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

Κρόνος Αργυράδων-Μακεδονικός Φούφα  1-0

Θρίαμβος Σερβιανών-Τηλυκράτης Λευκάδας 0-1

Σούλι Παραμυθιάς-ΑΕ Λευκίμμης 1-0

Ναυπακτιακός Αστέρας-Θεσπρωτός 1-1

Μακεδονικός Σιάτιστας-ΑΟ Φλωριάδας 4-0

Γρεβενά Αεράτα-ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου 0-3

Ρεπό: Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 Μακεδονικός Φούφα 24
2 Ναυπακτιακός Αστέρας 20
3 ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου  20
4 Κρόνος Αργυράδων 20
5 Θεσπρωτός 19
6 ΑΕ Λευκίμμης 18
7 Τηλυκράτης Λευκάδας 18
8 Σούλι Παραμυθιάς 16
9 Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 13
10 Θρίαμβος Σερβιανών 10
11 Μακεδονικός Σιάτιστας 2
12 Γρεβενά Αεράτα 2
13 ΑΟ Φλωριάδας -1