• Ο Κουμπαράκης ορίστηκε στο εξ αναβολής Εργοτέλης-ΠΑΟΚ για το ΚύπελλοΟ Στέφανος Κουμπαράκης θα διευθύνει την εξ αναβολής αναμέτρηση του ΠΑΟΚ με τον Εργοτέλη για τη 2η αγωνιστική των ομίλων του Κυπέλλου, η οποία θα διεξαχθεί την Τετάρτη (14/11).
  • Άρης: Ανακοινώνει ΠαντελίδηΘέμα χρόνου να ολοκληρωθεί επίσημα η συμφωνία του Άρη με τον Σάββα Παντελίδη
  • Ο Αστέρας Τρίπολης ανακοίνωσε την πρόσληψη του Γιώργου ΠαράσχουΟ Αστέρας Τρίπολης ανακοίνωσε την πρόσληψη του Γιώργου Παράσχου, που θα αντικαταστήσει τον Σάββα Παντελίδη.
  • Γιάννης Μπουζούκης: «Δώσαμε το 110%»O Γιάννης Μπουζούκης αναφέρθηκε στην προσπάθεια των συμπαικτών του στο ματς με τον Ολυμπιακό στο Φάληρο.
  • Εθνική Ελλάδας: «Πρώτη» Αναστασιάδη!Εποχή Άγγελου Αναστασιάδη στην Εθνική Ελλάδας.
  • Football League: Το πρόγραμμα της 4ης-5ης αγωνιστικήςΔείτε το πρόγραμμα για την 4η και την 5η αγωνιστική της Football League.
  •  Θρίαμβος Σ. - Φλωριάδα 3-0 (video)Δείτε τα γκολ και τις καλύτερες φάσεις από τον αγώνα.
  • Μακεδονικός Φούφα – Μακεδονικός Σιάτιστας 1-0 (video)Δείτε στο παρακάτω βίντεο τη νίκη του Φούφα κόντρα στη Σιάτιστα.

 

 

 

 

 

Έγινε η κλήρωση της Γ’ Εθνικής – Πρώτη σέντρα στις 30/09

από vagelis kond
Έγινε η κλήρωση της Γ’ Εθνικής – Πρώτη σέντρα στις 30/09

Στις εγκαταστάσεις της Ε.Π.Ο. στο Πάρκο Γουδή πραγματοποιήθηκε το μεσημέρι της Τετάρτης η κλήρωση των αγώνων της Γ' Εθνικής Κατηγορίας.

Η πρώτη σέντρα θα γίνει στις 30/09 (ώρα έναρξης 16:00) και η τελευταία αγωνιστική έχει προγραμματιστεί στις 14/04.

Αυτή είναι η πρώτη αγωνιστική στους 8 ομίλους:

1ος όμιλος

Απόλλων Παραλιμνίου – ΑΟ Καβάλας
Εθνικός Σιδηροκάστρου – ΠΑΟΚ Κοσμίου
Κεραυνός Πέρνης – Ασπίδα Ξάνθης
Αετός Ορφανού – Ορφέας Ξάνθης
Άρης Αβάτου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Αλέξανδρος Κιλκίς – Νέστος Χρυσούπολης
Πανσεραϊκός – ΑΕ Καλαμπακίου

2ος όμιλος

ΠΑΟ Κουφαλίων – ΠΟ Τρίγλιας
ΑΠΕ Λαγκαδά – Ερμής Αμύνταιου
Αλμωπός Αριδαίας – Μακεδονικός
Άρης Παλαιοχωρίου – Νίκη Αγκαθιάς
Ελπίς Σκουτάρεως/Βέροια – ΑΣ Γιαννιτσά
Ολυμπιακός Κυμίνων – Εδεσσαϊκός
Μελιτέας Μελίτης – Αγροτικός Αστέρας

3ος όμιλος

Μακεδονικός Φούφας – Τηλυκράτης Λευκάδας
Θεσπρωτός – Κρόνος Αργυράδων
ΑΟ Φλωριάδας – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου – Θρίαμβος Σερβιανών
Γρεβενά Αεράτα – Σούλι Παραμυθιάς
Μακεδονικός Σιάτιστας – Ναυπακτιακός Αστέρας
Ρεπό: ΑΕ Λευκίμμης

4ος όμιλος

ΑΟ Σελλάνων – ΑΟ Στυλίς
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Φωκικός
Νίκη Βόλου – Θησέας Αγριάς
ΓΣ Αλμυρού – Αναγέννηση Καρδίτσας
Απόλλων Μακρυχωρίου – Πιερικός
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Ολυμπιακός Βόλου
Αστέρας Ιτέας – ΑΣ Μετέωρα

5ος όμιλος

Ατρόμητος Πειραιά – ΑΠΟ Κερατσίνι
ΑΕ Νεάπολης – Γιούχτας
Εθνικός Πειραιά – Προοδευτική
Ιωνικός – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
ΑΟ Επισκοπής – ΟΦ Ιεράπετρα
ΑΟ Παλαιόχωρας – Ατσαλένιος
Ρεπό: Αμπελακιακός

6ος όμιλος

Διαγόρας Ρόδου – Παναιγιάλειος
Ιάλυσος – Παλληνιακός
Διαγόρας Βραχνεϊκων – ΠΑΟ Βάρδας
Νίκη Τραγανού – Αστέρας Αμαλιάδας
Πανμοβριακός – Φοίβος Κρεμαστής
Θύελλα Ραφήνας – Πανηλειακός
Ρεπό: Αχαρναϊκός

7ος όμιλος

Χαραυγιακός – Αιολικός
Θύελλα Καμαρίου – Αιγάλεω
Καλλιθέα – ΑΟ Χαλκίς
Απόλλων Ερέτριας – Ηλυσιακός
ΠΑΣ Κόρινθος – Πανθηραϊκός
Άγιοι Ανάργυροι – Άγιος Ιερόθεος
8ος όμιλος

ΑΕ Ερμιονίδας – Παναρκαδικός
Μανδραϊκός – ΑΟ Κατασταρίου
Ένωση Λέρνας – Καλαμάτα
Πάμισσος Μεσσήνης – ΑΕ Πελλάνας
Αστέρας Βλαχιώτη – Ασπρόπυργος
Αμβρυσσέας Διστόμου – Παναργειακός
ΑΟ Εικοσιμίας – ΑΟ Υπάτου