• Εύκολα η Αναγέννηση Άρτας τον Φιλώτα! Αρης Αναγεννηση Χωρίς να συναντήσει ιδαίτερες δυσκολίες η Φέτα Ήπειρος Αναγέννηση Άρτας πέρασε από την Φλώρινα επικρατώντας του τοπικού Φιλώτα με 30-22 για την 6η αγωνιστική της Α1 χάντμπολ των γυναικών.
  • Ακόμη μια νίκη για τον Πρωτέα Άρτας!Έφυγε με τη νίκη από τη Θεσσαλονίκη κερδίζοντας το Μακεδονικό με 28-21.
  • Τα highlights από το  Αμφίλοχος - Αστέρας Παραποτάμου 2-1Δείτε τα γκολ και τις καλύτερες φάσεις από τον αγώνα.
  • Τα highlights από το Θεσπρωτός-Πανλευκάδιος 3-1Δείτε τα γκολ και τις καλύτερες φάσεις από τον αγώνα του Θεσπρωτού με τον Πανλευκάδιο.
  • Η συνέντευξη τύπου από το Τηλυκράτης Λευκάδας-Εθνικός Φιλιππιάδας (video)Η συνέντευξη τύπου από το Τηλυκράτης Λευκάδας-Εθνικός Φιλιππιάδας
  • Τα highlights από το Τηλυκράτης Λευκάδας-Εθνικός ΦιλιππιάδαςΔείτε τα γκολ και τις καλύτερες φάσεις από τον αγώνα του Τηλυκράτη Λευκάδας με τον Εθνικό Φιλιππιάδας
  • Η βαθμολογία της Super LeagueΔείτε πως διαμορφώνεται η βαθμολογία στην Super League μετά τους αγώνες της Κυριακής (10/12) για την 14η αγωνιστική της Super League.
  • ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός 4-0: Παραδόθηκε στη γεμάτη Τούμπα και τον ΠέλκαΟ ΠΑΟΚ έκανε φύλλο και φτερό στην Τούμπα τον Παναθηναϊκό των χιλίων προβλημάτων τον οποίο νίκησε 4-0 με τον Πέλκα να κάνει τη διαφορά - Απογοητευτικοί οι «πράσινοι» στο δεύτερο ημίχρονο όταν και πάτησε γκάζι ο δικέφαλος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Οι διαιτητές της 12ης αγωνιστικής

από vagelis kond
Οι διαιτητές της 12ης αγωνιστικής

Ανακοινώθηκαν οι ορισμοί των διαιτητών, βοηθών διαιτητών για την 12η αγωνιστική του 3ου ομίλου του πρωταθλήματος στην Γ΄ Εθνική.

Αναλυτικά:

 

Σκουφάς Κομποτίου – ΑΕΠ Καραγιαννίων
Διαιτητής: Ζαμπαλάς (Ηπείρου)
Βοηθοί: Κόλλιας, Καραλής (Ηπείρου)

 

Τηλυκράτης – Εθνικός Φιλιππιάδας
Διαιτητής: Παναγιωτόπουλος (Αιτ/νίας)
Βοηθοί: Τσιλικάς(Αιτ/νίας), Λιακώνης (Πειραιά)

 

ΑΕ Λευκίμμης – Καστοριά
Διαιτητής: Τσέτσιλας (Γρεβενών)
Βοηθοί: Μωυσιάσης, Στεφούλης (Γρεβενών)

 

Νέος Αμφίλοχος – Αστέρας Παραπόταμου
Διαιτητής: Μπαΐλης (Πρέβεζας)
Βοηθοί: Κωνσταντίνου, Τσόγκας (Πρέβεζας)

 

Θεσπρωτός – Πανλευκάδιος
Διαιτητής: Κωστούλας (Άρτας)
Βοηθοί: Μωυσιάδης, Θανασιάς (Ηπείρου)

 

Δόξα Κρανούλας – Μακεδονικός Φούφα
Διαιτητής: Γιούργας (Κέρκυρας)
Βοηθοί: Σκουρδίλης, Μιχαλάς (Κέρκυρας)