• Κυπελλούχος ο ΠΑΟΚ!Ο ΠΑΟΚ επικράτησε 3-1 του Ηρακλή στην Ιεράπετρα στον τελικό του φάιναλ φορ βόλεϊ.
  • Φιλέλληνες Πέτα - ΑΕ Μενιδίου 1-0 (video)2η αγωνιστική play-aouts 2018-19 Α ΕΠΣ ΑΡΤΑΣ
  • Παναθηναϊκός: Με βασικούς στο ΠεριστέριΧωρίς τον Άντονι Μουνιέ η αποστολή του Παναθηναϊκού για το ματς με τον Ατρόμητο, ωστόσο πρώτη φορά σε αυτή βρίσκεται ο νεαρός Αθανασακόπουλος.
  • Η δυναστεία της Γιουβέντους: Σήκωσε το 8ο συνεχόμενοΝίκησε με ανατροπή τη Φιορεντίνα η Γιουβέντους και εξασφάλισε τον τίτλο.
  • Ηλικιωμένος οδηγούσε ανάποδα στην ΙόνιαΤροχαίο ατύχημα, με τραυματισμό, προκάλεσε ηλικιωμένος οδηγός που οδηγούσε ανάποδα στην Ιόνια οδό.
  • Αλλαγή πλάνων στον ΕργοτέληΤην Κυριακή ολοκληρώνεται η προετοιμασία του Εργοτέλη για τον αγώνα με την ΑΕ Καραϊσκάκης
  • Challenge Cup: Ήττα της ΑΕΚ από τη Μαδέιρα στον πρώτο ημιτελικόΤο Μ. Σάββατο η ρεβάνς στο ΟΑΚΑ.
  • ΑΕΚ: Επιστροφή Λόπες με ΑΕΛΗ αποστολή της ΑΕΚ για την αναμέτρηση με την ΑΕΛ.

 

 

 

 

 

 

 

Τα αποτελέσματα της Γ’ Εθνικής (14/04)

από vagelis kond
Τα αποτελέσματα της Γ’ Εθνικής (14/04)

Δείτε τα τελικά αποτελέσματα της τελευταίας αγωνιστικής στη Γ’ Εθνική.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

1ος όμιλος
ΠΑΟ Κοσμίου-Απόλλων Παραλιμνίου 0-6
Ασπίδα Ξάνθης-Καβάλα 0-3
Ορφέας Ξάνθης-Εθνικός Σιδηροκάστρου 6-0
Εθνικός Αλεξανδρούπολης-Κεραυνός Πέρνης 3-2
Νέστος Χρυσούπολης-Αετός Ορφανού 3-1
ΑΕ Καλαμπακίου-Άρης Αβάτου 1-0
Αλέξανδρος Κιλκίς-Πανσερραϊκός 0-0

2ος όμιλος
Ερμής Αμυνταίου-ΠΑΟ Κουφαλίων 0-0
Μακεδονικός-ΠΟ Τρίγλιας 0-1 διακοπή
Νίκη Αγκαθιάς-ΑΠΕ Λαγκαδά 4-0
ΑΣ Γιαννιτσά-Αλμωπός Αριδαίας 2-1
Εδεσσαϊκός-Άρης Παλαιοχωρίου 1-1
Αγροτικός Αστέρας-Βέροια 0-2
Ολυμπιακός Κυμίνων-Μελιτέας Μελίτης 1-0

3ος όμιλος 
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας-ΑΕ Λευκίμμης 0-2
Θρίαμβος Σερβιανών-Θεσπρωτός 0-3
Ναυπακτιακός Αστέρας-Αχέρων Καναλακίου 0-1
Γρεβενά Αεράτα-Μακεδονικός Σιάτιστας 0-2
Κρόνος Αργυράδων-Τηλυκράτης 1-0
Σούλι Παραμυθιάς-ΑΟ Φλωριάδας 3-0 α.α.
Ρεπό: Μακεδονικός Φούφα

4ος όμιλος
Φωκικός-ΑΟ Σελλάνων 1-1
Θησέας Αγριάς-ΑΟ Στυλίδας 3-1
Πιερικός-Νίκη Βόλου 1-2
Ολυμπιακός Βόλου-ΓΣ Αλμυρού 0-0
ΑΣ Μετέωρα-Απόλλων Μακρυχωρίου 1-0
Οικονόμος Τσαριτσάνης-Αστέρας Ιτέας 4-4
Αναγέννηση Καρδίτσας-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 0-3 α.α.

5ος όμιλος
Γιούχτας-Κερατσίνι 2-1
Προοδευτική-Αμπελακιακός 1-0
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-ΑΕ Νεάπολης 4-0
ΟΦ Ιεράπετρας-Εθνικός 2-0
Ατσαλένιος-Ιωνικός 1-2
ΑΟ Επισκοπής-ΑΟ Παλαιόχωρας 2-0
Ρεπό: Ατρόμητος Πειραιά

6ος όμιλος
Αστέρας Αμαλιάδας-Ιάλυσος 0-5
Πανηλειακός-Νίκη Τραγανού 2-3
Πανμοβριακός-Θύελλα Ραφήνας 0-0
Παλληνιακός-Παναιγιάλειος 3-1
ΠΑΟ Βάρδας-Αχαρναϊκός 1-2
Φοίβος Κρεμαστής-Διαγόρας Βραχνεΐκων 0-3
Ρεπό: Διαγόρας Ρόδου

7ος όμιλος - 22η αγωνιστική
Χαλκίδα-Αιολικός 1-0
Ηλυσιακός-Θύελλα Καμαρίου 1-0
Πανθηραϊκός-Καλλιθέα 1-1
Άγιος Ιερόθεος-Απόλλων Ερέτριας 7-3
Άγιοι Ανάργυροι-Κόρινθος 5-1
Χαραυγιακός-Αιγάλεω 0-2

8ος όμιλος 
Αμβρυσσέας Διστόμου-ΑΟ Εικοσιμίας 2-1
ΑΟ Κατασταρίου-Ερμιονίδα 2-3
Καλαμάτα-Παναρκαδικός 2-2
ΑΕ Πελλάνα Καστορείου-Μανδραϊκός 4-1
Ασπρόπυργος-Ένωση Λέρνας 5-0
Παναργειακός-Πάμισος 4-0
ΑΟ Υπάτου-Αστέρας Βλαχιώτη 5-0