• Απίστευτο περιστατικό! Ποδοσφαιριστής «κουτούλησε» διαιτητή σε ματς της ΕΠΣ Μακεδονίας!Αιμόφυρτος ο διαιτητής διέκοψε οριστικά τον αγώνα.
  • Με αναδιάρθρωση, σταθερό πλαίσιο χρηματοδότησης και VAR φτιάχνουμε ένα καθαρό μονοπάτιΒολές εναντίον του ποδοσφαίρου εξαπολύει σε συνέντευξή του στη Realnews, ο υφυπουργός Αθλητισμού, Γιώργος Βασιλειάδης. Παράλληλα παραδέχεται ότι η αναδιάρθρωση πρέπει να συνδυαστεί με σταθερό πλαίσιο χρηματοδότησης.
  • Πάρτι στα αποδυτήρια του Πρωταθλητή ΠΑΟΚ (video)Ένα… κουβάρι οι πρωταθλητές μετά το τέλος του ματς με τον Λεβαδειακό.
  • Super League: Η βαθμολογία μετά από την 29η αγωνιστικήΟ ΠΑΟΚ αναδείχτηκε πρωταθλητής –Mάχη στην ουρά
  • Ξάνθη-Απόλλων Σμύρνης 2-0Η Ξάνθη νίκησε 2-0 τον Απόλλωνα Σμύρνης και σφράγισε μαθηματικά την παραμονή της στη Super League.
  • Παναιτωλικός – Άρης 1-2Επιστροφή στις νίκες για τον Άρη, στην προτελευταία αγωνιστική του πρωταθλήματος, που επικράτησε 2-1 του Παναιτωλικού στο Αγρίνιο.
  • Πανιώνιος-ΠΑΣ Γιάννινα 2-1Ο ΠΑΣ Γιάννινα παρέμεινε σε θέση υποβιβασμού μετά την ήττα στη Νέα Σμύρνη.
  • Λαμία – Ολυμπιακός 1-3Ο Ολυμπιακός επικράτησε 3-1 της Λαμίας και συνέχισε νικηφόρα την πορεία του προς το τέλος της σεζόν.

 

 

 

 

 

 

 

Τα αποτελέσματα της Γ’ Εθνικής (10/02)

Τελευταία ενημέρωση από vagelis kond
Τα αποτελέσματα της Γ’ Εθνικής (10/02)

Δείτε πως διαμορφώθηκαν τα αποτελέσματα στα παιχνίδια των 8 ομίλων της Γ’ Εθνικής.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

1ος όμιλος
Αετός Ορφανού-Αλέξανδρος Κιλκίς 0-0 (9/2)
Κεραυνός Πέρνης-Πανσερραϊκός 1-0 (9/2)
Εθνικός Σιδηροκάστρου-ΑΕ Καλαμπακίου 0-1
Καβάλα-Νέστος Χρυσούπολης 0-0
ΠΑΟ Κοσμίου-Εθνικός Αλεξανδρούπολης 3-3
Ασπίδα Ξάνθης-Ορφέας Ξάνθης 0-2
Άρης Αβάτου-Απόλλων Παραλιμνίου 0-1

2ος όμιλος
Βέροια-ΠΑΟ Κουφαλίων 3-0
Άρης Παλαιοχωρίου-Ολυμπιακός Κυμίνων 0-0
Αλμωπός Αριδαίας-Μελιτέας Μελίτης 3-0
ΑΠΕ Λαγκαδά-Αγροτικός Αστέρας 0-2
ΠΟ Τρίγλιας-Εδεσσαϊκός 1-0
Ερμής Αμυνταίου-ΑΣ Γιαννιτσά 1-1
Μακεδονικός-Νίκη Αγκαθιάς 2-3

3ος όμιλος
ΑΕ Λευκίμμης-Ναυπακτιακός Αστέρας 2-0
Τηλυκράτης-Σούλι Παραμυθιάς 0-1
Κρόνος Αργυράδων-Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 3-1
Αχέρων Καναλακίου-Μακεδονικός Φούφα 1-1
Θεσπρωτός-Μακεδονικός Σιάτιστας 0-0
ΑΟ Φλωριάδας-Γρεβενά Αεράτα 0-3 α.α.
Ρεπό: Θρίαμβος Σερβιανών

4ος όμιλος
Απόλλων Μακρυχωρίου-ΑΟ Σελλάνων 1-0
ΓΣ Αλμυρού-Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-1
Νίκη Βόλου-Αστέρας Ιτέας 1-0
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-ΑΣ Μετέωρα 3-3
ΑΟ Στυλίδας-Ολυμπιακός Βόλου 0-2
Φωκικός-Πιερικός 2-3
Θησέας Αγριάς-Αναγέννηση Καρδίτσας 3-0 α.α.

5ος όμιλος
Ιωνικός-Ατρόμητος Πειραιά 5-0
Εθνικός-ΑΟ Επισκοπής 0-1
ΑΕ Νεάπολης-ΑΟ Παλαιόχωρας 1-3
Αμπελακιακός-Ατσαλένιος 0-0
Κερατσίνι-ΟΦ Ιεράπετρας 2-1
Γιούχτας-Προοδευτική 2-0
Ρεπό: ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

6ος όμιλος
Νίκη Τραγανού-Διαγόρας 1-2
Ιάλυσος-Θύελλα Ραφήνας 2-0
Αχαρναϊκός-Πανηλειακός 0-0
Διαγόρας Βραχνεΐκων-Πανμοβριακός 3-0
Παλληνιακός-ΠΑΟ Βάρδας 0-1
Παναιγιάλειος-Φοίβος Κρεμαστής (11/02, 14:45)
Ρεπό: Αστέρας Αμαλιάδας

7ος όμιλος – 16η αγωνιστική
Κόρινθος-Χαραυγιακός 0-1
Απόλλων Ερέτριας-Άγιοι Ανάργυροι 2-5
Καλλιθέα-Άγιος Ιερόθεος 2-0
Θύελλα Καμαρίου-Πανθηραϊκός 1-0
Αιολικός-Ηλυσιακός 2-1
Αιγάλεω-ΑΟ Χαλκίδας 1-0

8ος όμιλος
Ένωση Λέρνας-ΑΟ Εικοσιμίας 5-0
Μανδραϊκός-ΑΟ Υπάτου 0-0
Παναρκαδικός-Παναργειακός 2-1
ΑΟ Κατασταρίου-Ασπρόπυργος 2-2
Καλαμάτα-ΑΕ Πελλάνας Καστορείου 3-1
Αστέρας Βλαχιώτη-Ερμιονίδα 1-0
Πάμισος-Αμβρυσσέας Διστόμου 0-2