• Με Καλαμάτα η ΠΑΕ Καραϊσκάκης στο Kύπελλο ΕλλάδαςΔείτε τα ζευγάρια που προέκυψαν στην κλήρωση της 4ης φάσης του Κυπέλλου Ελλάδας.
  • Απάντηση Κούγια σε Πανιώνιο«Πόλεμος» ανάμεσα σε Κούγια και Πανιώνιο, μετά το ματς της Κυριακής.
  • Με αυτό το όνομα κατεβαίνει ο Ολυμπιακός στην Α2Γνωστό έγινε το όνομα με το οποίο ο Ολυμπιακός θα κατεβεί στο πρωτάθλημα της Α2, αλλά και στο Κύπελλο Ελλάδος.
  • Σύσκεψη για την εφαρμογή του VARΕυρεία σύσκεψη με αντικείμενο την εφαρμογή του VAR στο επαγγελματικό ποδόσφαιρο, συγκάλεσε για την προσεχή Πέμπτη (19/9), στις 11 π.μ., ο υφυπουργός Αθλητισμού, Λευτέρης Αυγενάκης.
  • Ζήσης επίσημα στον Τηλυκράτη ΛευκάδαςΠαίκτης του Τηλυκράτη είναι και επίσημα ο Άγγελος Ζήσης, με τον 21χρονο αμυντικό να υπογράφει και να ανακοινώνεται από τον σύλλογο της Λευκάδας.
  • Εθνικός Φιλιππιάδας: «Τιτάνια μάχη για να ολοκληρωθεί η πενταετής προσπάθεια αποπληρωμής των χρεών»Σε τιτάνια προσπάθεια για να ολοκληρώσει τις οικονομικές του υποχρεώσεις προς το ΙΚΑ έχει επιδοθεί ο Εθνικός Φιλιππιάδας,προβαίνοντας σε στρατηγικές κινήσεις,ακόμη και εις βάρος του αγωνιστικού τμήματος για να ξαναβρεθεί στην ποδοσφαιρική ελίτ της Ηπείρου
  • Άρης: Αρνητικός ο ΚρέσποΟ Ερνάρ Κρέσπο απάντησε αρνητικά στην πρόταση του Άρη για να αναλάβει την τεχνική του ηγεσία.
  • Ηγετικά μέλη των συνδέσμων οπαδών της Γιουβέντους κατηγορούνται για απάτηΈφοδος της ιταλικής αστυνομίας στους κυριότερους συνδέσμους της Γιουβέντους, πραγματοποιήθηκε στο πλαίσιο έρευνας που συντονίστηκε από το εισαγγελέα του Τορίνο.

 

 

 

 

 

 

 

Τα αποτελέσματα στη Γ’ Εθνική (31/03)

από vagelis kond
Τα αποτελέσματα στη Γ’ Εθνική (31/03)

Δείτε πως διαμορφώθηκαν τα αποτελέσματα στην 24η αγωνιστική στη Γ' Εθνική.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

1ος όμιλος
Ορφέας Ξάνθης-Απόλλων Παραλιμνίου 1-1 (30/3)
Εθνικός Αλεξανδρούπολης-Ασπίδα Ξάνθης 0-3
Νέστος Χρυσούπολης-ΠΑΟΚ Κοσμίου 3-0
ΑΕ Καλαμπακίου-Καβάλα 1-3
Πανσερραϊκός-Εθνικός Σιδηροκάστρου 4-0
Αλέξανδρος Κιλκίς-Κεραυνός Πέρνης 2-2
Αετός Ορφανού-Άρης Αβάτου 1-0

2ος όμιλος
Νίκη Αγκαθιάς-ΠΑΟ Κουφαλίων 1-0
ΑΣ Γιαννιτσά-Μακεδονικός 1-1
Εδεσσαϊκός-Ερμής Αμυνταίου 3-0
Αγροτικός Αστέρας-ΠΟ Τρίγλιας 0-3
Μελιτέας Μελίτης-ΑΠΕ Λαγκαδά 5-1
Ολυμπιακός Κυμίνων-Αλμωπός Αριδαίας 1-1
Άρης Παλαιοχωρίου-Βέροια 2-1

3ος όμιλος
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας-Μακεδονικός Φούφα 2-0
Θρίαμβος Σερβιανών-Κρόνος Αργυράδων 1-1
Ναυπακτιακός Αστέρας-Τηλυκράτης 0-3
Μακεδονικός Σιάτιστας-ΑΕ Λευκίμμης 2-1
Γρεβενά Αεράτα-Θεσπρωτός 1-2
ΑΟ Φλωριάδας-ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου 0-3 α.α.
Ρεπό: Σούλι Παραμυθιάς

4ος όμιλος
Πιερικός-Θησεάς Αγριάς 3-1
Ολυμπιακός Βόλου-Φωκικός 6-1
ΑΣ Μετέωρα-ΑΟ Στυλίδας 3-0
Αστέρας Ιτέας-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 3-0
Οικονόμος Τσαριτσάνης-Νίκη Βόλου 0-0
ΓΣ Αλμυρού-Απόλλων Μακρυχωρίου 4-0
Αναγέννηση Καρδίτσας-ΑΟ Σελλάνων 0-3 α.α.

5ος όμιλος
Προοδευτική-Ατρόμητος Πειραιά 1-1
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Γιούχτας 1-0
Ατσαλένιος-Κερατσίνι 1-0
ΑΟ Παλαιόχωρας-Αμπελακιακός 0-1
Επισκοπή-ΑΕ Νεάπολης 6-1
Εθνικός-Ιωνικός 0-0
Ρεπό: ΟΦ Ιεράπετρας

6ος όμιλος
ΠΑΟ Βάρδας-Διαγόρας 0-0
Πανηλειακός-Παναιγιάλειος 0-1
Θύελλα Ραφήνας-Αχαρναϊκός 0-1
Πανμοβριακός-Ιάλυσος 0-4
Διαγόρας Βραχνεΐκων-Νίκη Τραγανού 1-1
Αστέρας Αμαλιάδας-Παλληνιακός 0-4
Ρεπό: Φοίβος Κρεμαστής

7ος όμιλος – 21η αγωνιστική
Αιγάλεω-Ηλυσιακός 2-0
Αιολικός-Πανθηραϊκός 2-1
Χαραυγιακός-Χαλκίδα (6/4)
Θύελλα Καμαρίου-Άγιος Ιερόθεος (6/4)
Καλλιθέα-Άγιοι Ανάργυροι (6/4)
Απόλλων Ερέτριας-Κόρινθος (6/4)

8ος όμιλος
ΑΕ Πελλάνας-Ερμιονίδα 0-0 (30/3)
Παναργειακός-ΑΟ Κατασταρίου 2-0
ΑΟ Εικοσιμίας-Μανδραϊκός 2-6
Ασπρόπυργος-Καλαμάτα 5-0
ΑΟ Υπάτου-Παναρκαδικός 1-1
Αμβρυσσέας Διστόμου-Ένωση Λέρνας 4-0
Πάμισος-Αστέρας Βλαχιώτη 1-2