ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
  • Premier League: Η Λίβερπουλ χάκαρε το σύστημα scouting της Σίτι!Αποκαλυπτικό ρεπορτάζ των «Times» του Λονδίνου βάζει βόμβες στην Premier League.
  • Παναιτωλικός-ΑΕΚ 0-1Η ΑΕΚ συνέχισε το σερί της με τον Νίκο Κωστένογλου στον πάγκο καθώς με πρωταγωνιστή τον Λιβάγια νίκησε 1-0 τον Παναιτωλικό στο Αγρίνιο.
  • Λεουτσάκος: Λύση στα τηλεοπτικά ή… διακοπήΟ πρόεδρος της Football League, Λεωνίδας Λεουτσάκος, μίλησε στην «ΕΡΑ σπορ» και αναφέρθηκε στα τηλεοπτικά συμβόλαια των κατηγοριών της Super League 2 και της Football League.
  • Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Μακάμπι Τελ Αβίβ 71-82Ο Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ ηττήθηκε 82-71 από την Μακάμπι Τελ Αβιβ στον δεύτερο ημιτελικό του 2ου τουρνουά «Παύλος Γιαννακόπουλος»
  • Αστέρας Τρίπολης-Ατρόμητος 2-1Μετά από 3 σερί ήττες, ο Αστέρας Τρίπολης πανηγύρισε την πρώτη εφετινή του νίκη στη Super League, με 2-1 επί του Ατρόμητου, που συνεχίζει να αγνοεί το «τρίποντο».
  • Σε Άρτα και Φιλιππιάδα, τα δημιουργικά εργαστήρια φωτογραφίας “Post cards from home – North West”Η αστική μη κερδοσκοπική εταιρεία ARTI FACTORY ανακοινώνει την έναρξη της σειράς δημιουργικών εργαστηρίων φωτογραφίας “Postcardsfromhome-NorthWest”για την καταπολέμηση των διακρίσεων και των ανισοτήτων.
  • Η ανακοίνωση της Αναγέννησης Άρτας για τον αγώνα με τον Αστέρα ΙτέαςΑναλυτικά η ανακοίνωση
  • Άρης: Τελευταία προπόνηση με… ΚαρυπίδηΠαρών ο Θόδωρος Καρυπίδης στην τελευταία προπόνηση του Άρη πριν το ντέρμπι με τον ΠΑΟΚ.

 

 

 

 

 

 

 

Τα αποτελέσματα στα παιχνίδια της Γ Εθνικής (03/03)

Τελευταία ενημέρωση από vagelis kond
Τα αποτελέσματα  στα παιχνίδια της Γ Εθνικής (03/03)

Δείτε πώς διαμορφώθηκαν τα αποτελέσματα στα παιχνίδια της 21ής αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής.

1ος όμιλος
Απόλλων Παραλιμνίου-ΑΕ Καλαμπακίου
Νέστος Χρυσούπολης-Πανσερραϊκός
Εθνικός Αλεξανδρούπολης-Αλέξανδρος Κιλκίς
Ορφέας Ξάνθης-Άρης Αβάτου
Ασπίδα Ξάνθης-Αετός Ορφανού
ΠΑΟ Κοσμίου-Κεραυνός Πέρνης
Καβάλα-Εθνικός Σιδηροκάστρου

2ος όμιλος
ΠΑΟ Κουφαλίων-Αγροτικός Αστέρας
Εδεσσαϊκός-Μελιτέας Μελίτης
ΑΣ Γιαννιτσά-Ολυμπιακός Κυμίνων
Νίκη Αγκαθιάς-Βέροια
Μακεδονικός-Άρης Παλαιοχωρίου
Ερμής Αμυνταίου-Αλμωπός Αριδαίας
ΠΟ Τρίγλιας-ΑΠΕ Λαγκαδά

3ος όμιλος
Μακεδονικός Φούφα-Ναυπακτιακός Αστέρας
Σούλι Παραμυθιάς-Μακεδονικός Σιάτιστας
Θρίαμβος Σερβιανών-Γρεβενά Αεράτα
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας-Αχέρων Καναλακίου
Τηλυκράτης Λευκάδας-ΑΕ Λευκίμμης
Κρόνος Αργυράδων-ΑΟ Φλωριάδας 3-0 α.α.
Ρεπό: Θεσπρωτός

4ος όμιλος
ΑΟ Σελλάνων-ΑΣ Μετέωρα
Ολυμπιακός Βόλου-Αστέρας Ιτέας
Πιερικός-Οικονόμος Τσαριτσάνης
Θησέας Αγριάς-ΓΣ Αλμυρού
Φωκικός-Νίκη Βόλου
ΑΟ Στυλίδας-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Αναγέννηση Καρδίτσας-Απόλλων Μακρυχωρίου 0-3 α.α.

5ος όμιλος
Ατρόμητος Πειραιά-Ατσαλένιος
ΟΦ Ιεράπετρας-ΑΟ Παλαιόχωρας
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-ΑΟ Επισκοπής
Προοδευτική-Ιωνικός
Γιούχτας-Εθνικός
Κερατσίνι-Αμπελακιακός
Ρεπό: ΑΕ Νεάπολης

6ος όμιλος
Διαγόρας-Πανηλειακός (13:30)
Φοίβος Κρεμαστής-Θύελλα Ραφήνας (13:30)
Αστέρας Αμαλιάδας-Πανμοβριακός
ΠΑΟ Βάρδας-Νίκη Τραγανού
Παλληνιακός-Διαγόρας Βραχνεΐκων
Παναιγιάλειος-Αχαρναϊκός
Ρεπό: Ιάλυσος

7ος όμιλος – 18η αγωνιστική
Θύελλα Καμαρίου-Αιολικός 1-2 τελ.
Άγιος Ιερόθεος-Χαραυγιακός
Άγιοι Ανάργυροι-Πανθηραϊκός
Κόρινθος-Ηλυσιακός
Απόλλων Ερέτριας-Χαλκίδα
Καλλιθέα-Αιγάλεω

8ος όμιλος
ΑΕ Πελλάνας-Αστέρας Βλαχιώτη 1-2 (2/3)
Παναργειακός-ΑΟ Εικοσιμίας (13:30)
Ασπρόπυργος-Αμβρυσσέας Διστόμου
Ερμιονίδα-ΑΟ Υπάτου
Καλαμάτα-Πάμισος
ΑΟ Κατασταρίου-Ένωση Λέρνας
Παναρκαδικός-Μανδραϊκός