ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
Κυκλοφόρησαν τα διαρκείας στην Αναγέννηση ΆρταςΣε κυκλοφορία τέθηκαν από σήμερα οι κάρτες διαρκείας της Αναγέννησης Άρτας ενόψει της νέας χρονιάς που θα βρει το σύλλογο στη Γ’ Εθνική.Ο πρόεδρος της ερασιτεχνικής ΑΕΚ πρότεινε την διάλυση του επαγγελματικού βόλεϊΟ Πρόεδρος της Ερασιτεχνικής ΑΕΚ, Αλέξης Αλεξίου, παραιτήθηκε από αντιπρόεδρος της ΕΣΑΠ και πρότεινε τη διάλυση της Volley League και την επιστροφή του βόλεϊ στο ερασιτεχνικό επίπεδο.1ο τουρνουά ποδοσφαίρου 2×2 με ρομπότ ανοιχτών τεχνολογιών στην ΆρταΜετά την επιτυχή διεξαγωγή της ημέρας Arduino (Arduino Day 2019) στην Άρτα, η «Σύγχρονη Εκπαιδευτική» διοργανώνει και το 1ο Τουρνουά ποδοσφαίρου με ρομπότ 2×2 Ανοιχτών Τεχνολογιών.Ο Σουάρες ζήτησε πέναλτι σε χέρι… τερματοφύλακα (video)Δεν υπάρχει αυτό που έκανε ο σούπερ σταρ της Μπαρτσελόνα στο Ουρουγουάη – Χιλή.Επιστροφή Μάντζιου στον ΛεβαδειακόΟ Βαγγέλης Μάντζιος τα βρήκε σε όλα με τον Λεβαδειακό και επιστρέφει.
  • Κυκλοφόρησαν τα διαρκείας στην Αναγέννηση ΆρταςΣε κυκλοφορία τέθηκαν από σήμερα οι κάρτες διαρκείας της Αναγέννησης Άρτας ενόψει της νέας χρονιάς που θα βρει το σύλλογο στη Γ’ Εθνική.
  • Ο πρόεδρος της ερασιτεχνικής ΑΕΚ πρότεινε την διάλυση του επαγγελματικού βόλεϊΟ Πρόεδρος της Ερασιτεχνικής ΑΕΚ, Αλέξης Αλεξίου, παραιτήθηκε από αντιπρόεδρος της ΕΣΑΠ και πρότεινε τη διάλυση της Volley League και την επιστροφή του βόλεϊ στο ερασιτεχνικό επίπεδο.
  • 1ο τουρνουά ποδοσφαίρου 2×2 με ρομπότ ανοιχτών τεχνολογιών στην ΆρταΜετά την επιτυχή διεξαγωγή της ημέρας Arduino (Arduino Day 2019) στην Άρτα, η «Σύγχρονη Εκπαιδευτική» διοργανώνει και το 1ο Τουρνουά ποδοσφαίρου με ρομπότ 2×2 Ανοιχτών Τεχνολογιών.
  • Ο Σουάρες ζήτησε πέναλτι σε χέρι… τερματοφύλακα (video)Δεν υπάρχει αυτό που έκανε ο σούπερ σταρ της Μπαρτσελόνα στο Ουρουγουάη – Χιλή.
  • Επιστροφή Μάντζιου στον ΛεβαδειακόΟ Βαγγέλης Μάντζιος τα βρήκε σε όλα με τον Λεβαδειακό και επιστρέφει.
  • Παναθηναϊκός: Ψηλά στη λίστα ο ΦετφατζίδηςΟ Γιάννης Φετφατζίδης φέρεται να είναι ψηλά στη μεταγραφική λίστα του Παναθηναϊκού, εν όψει της νέας αγωνιστικής περιόδου.
  • Ολοκληρώνεται αύριο με το μεγάλο τελικό το 2ο Εργασιακό Πρωτάθλημα Μπάσκετ ΆρταςΜε τη διεξαγωγή του μεγάλου τελικού ολοκληρώνεται αύριο Τετάρτη το 2ο Εργασιακό Πρωτάθλημα Μπάσκετ Άρτας, που διοργάνωσε για μια ακόμη χρονιά ο Δήμος Αρταίων.
  • Ολυμπιακός: Τότε θα παίξει με την Βικτόρια ΠλζενΑνακοινώθηκαν οι μέρες των αγώνων του Ολυμπιακού με την Βικτόρια Πλζεν για τα προκριματικά του Champions League.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Τα αποτελέσματα στα παιχνίδια της Γ Εθνικής (03/03)

Τελευταία ενημέρωση από vagelis kond
Τα αποτελέσματα  στα παιχνίδια της Γ Εθνικής (03/03)

Δείτε πώς διαμορφώθηκαν τα αποτελέσματα στα παιχνίδια της 21ής αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής.

1ος όμιλος
Απόλλων Παραλιμνίου-ΑΕ Καλαμπακίου
Νέστος Χρυσούπολης-Πανσερραϊκός
Εθνικός Αλεξανδρούπολης-Αλέξανδρος Κιλκίς
Ορφέας Ξάνθης-Άρης Αβάτου
Ασπίδα Ξάνθης-Αετός Ορφανού
ΠΑΟ Κοσμίου-Κεραυνός Πέρνης
Καβάλα-Εθνικός Σιδηροκάστρου

2ος όμιλος
ΠΑΟ Κουφαλίων-Αγροτικός Αστέρας
Εδεσσαϊκός-Μελιτέας Μελίτης
ΑΣ Γιαννιτσά-Ολυμπιακός Κυμίνων
Νίκη Αγκαθιάς-Βέροια
Μακεδονικός-Άρης Παλαιοχωρίου
Ερμής Αμυνταίου-Αλμωπός Αριδαίας
ΠΟ Τρίγλιας-ΑΠΕ Λαγκαδά

3ος όμιλος
Μακεδονικός Φούφα-Ναυπακτιακός Αστέρας
Σούλι Παραμυθιάς-Μακεδονικός Σιάτιστας
Θρίαμβος Σερβιανών-Γρεβενά Αεράτα
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας-Αχέρων Καναλακίου
Τηλυκράτης Λευκάδας-ΑΕ Λευκίμμης
Κρόνος Αργυράδων-ΑΟ Φλωριάδας 3-0 α.α.
Ρεπό: Θεσπρωτός

4ος όμιλος
ΑΟ Σελλάνων-ΑΣ Μετέωρα
Ολυμπιακός Βόλου-Αστέρας Ιτέας
Πιερικός-Οικονόμος Τσαριτσάνης
Θησέας Αγριάς-ΓΣ Αλμυρού
Φωκικός-Νίκη Βόλου
ΑΟ Στυλίδας-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Αναγέννηση Καρδίτσας-Απόλλων Μακρυχωρίου 0-3 α.α.

5ος όμιλος
Ατρόμητος Πειραιά-Ατσαλένιος
ΟΦ Ιεράπετρας-ΑΟ Παλαιόχωρας
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-ΑΟ Επισκοπής
Προοδευτική-Ιωνικός
Γιούχτας-Εθνικός
Κερατσίνι-Αμπελακιακός
Ρεπό: ΑΕ Νεάπολης

6ος όμιλος
Διαγόρας-Πανηλειακός (13:30)
Φοίβος Κρεμαστής-Θύελλα Ραφήνας (13:30)
Αστέρας Αμαλιάδας-Πανμοβριακός
ΠΑΟ Βάρδας-Νίκη Τραγανού
Παλληνιακός-Διαγόρας Βραχνεΐκων
Παναιγιάλειος-Αχαρναϊκός
Ρεπό: Ιάλυσος

7ος όμιλος – 18η αγωνιστική
Θύελλα Καμαρίου-Αιολικός 1-2 τελ.
Άγιος Ιερόθεος-Χαραυγιακός
Άγιοι Ανάργυροι-Πανθηραϊκός
Κόρινθος-Ηλυσιακός
Απόλλων Ερέτριας-Χαλκίδα
Καλλιθέα-Αιγάλεω

8ος όμιλος
ΑΕ Πελλάνας-Αστέρας Βλαχιώτη 1-2 (2/3)
Παναργειακός-ΑΟ Εικοσιμίας (13:30)
Ασπρόπυργος-Αμβρυσσέας Διστόμου
Ερμιονίδα-ΑΟ Υπάτου
Καλαμάτα-Πάμισος
ΑΟ Κατασταρίου-Ένωση Λέρνας
Παναρκαδικός-Μανδραϊκός